Ārpolitikas eksperte: “Putinam ir jānes mājās uzvaras. Viņa sabiedrība gaida caru, kurš uzvar un ir veiksmīgs” 140

TV24 raidījumā “Globuss”, diskutējot par karu Ukrainā un Krieviju, Latvijas Transatlantiskās organizācijas ģenerālsekretāre Sigita Struberga pauda šaubas par to, vai Krievija šobrīd ir ieinteresēta iesaldētā konfliktā.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Te es drusku pašaubītos… Tāpēc, ka Putinam ir jānes mājās uzvaras. Viņa sabiedrība gaida caru, kurš uzvar. Caru, kurš ir veiksmīgs,” sacīja Struberga.

“Šobrīd ir dažādi veidi, kā tiek manipulēts ar Krievijas sabiedrību. Tiek stāstīts par nodokļu reformu, kur it kā iegūs mazturīgie, bet zaudēs bagātākie. Stāsti par veiksmīgo ekonomiku un viss pārējais, mēģinot pārdot kara stāvokli par tādu normālu stāvokli, kurā patiesībā jau labklājība nemainās, bet vienlaikus ir vajadzīga šī uzvara pār Ukrainu,” komentēja eksperte TV24 raidījumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turklāt pētījumi Krievijā liecinot, ka gadījumā, ja Putins izdomātu “tūlīt pārstāt karot”, tad viņa atbalstītāju loks vairs nebūtu tik liels. “Viņam vajag karot, lai saglabātu šo te mobilizāciju ap viņu,” norādīja Latvijas Transatlantiskās organizācijas ģenerālsekretāre Sigita Struberga, diskutējot par karu Ukrainā un Krieviju.

Plašāk skatieties pievienotajos video!

Pilnu TV24 raidījumu “Globuss” variets skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.