Ekonomika
Bizness

AS “Dzintars” uzsāk zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu0


AS “Dzintars” paziņo par zobu kopšanas produktu ražošanu.
AS “Dzintars” paziņo par zobu kopšanas produktu ražošanu.
Publicitātes foto

Latvijas parfimērijas un kosmētikas ražotājs AS “Dzintars” atjauno zobu pastas un zobu eliksīra ražošanu, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

Ka skaidro “Dzintara” pārstāvji, mūsdienu izpratne par kariesa un periodontīta problēmu ir ļāvusi radīt unikālas efektivitātes mutes dobuma higiēnas līdzekļus.

Produktu līnija veselīgām samaganām un stipriem zobiem “Future Formula SOS HealthyDent 5R” ir nozīmīgs solis ražotāja “Dzintars” dabīgās farmakosmētikas attīstībā.

Divu gadu smaga darba rezultātā “Dzintars” ir radījis unikālus produktus, kuriem nav analogu. Kariesa un periodontīta problēmas ir zināmas visā pasaulē.

Tiek uzskatīts, ka kariess un periodontīts ir sliktas mutes higiēnas rezultāts. Kariesa un periodontīta slimības arvien vairāk izplatās, neskatoties uz lielo zobu kopšanas līdzekļu daudzumu.

Vēl 1924. gadā Angļu zinātnieks D.K.Klerks apraksta pozitīvas, fakultatīvi anaerobas streptokoku dzimtas baktērijas Streptococcus mutans, kas mīt zobu aplikumā.

Vēlāk tika pierādīts, ka šie mikroorganismi izraisa kariesu un periodontītu. Pamatojoties uz to, efektīvi apkarot kariesu un periodontītu var tikai, iznīcinot šos mikroorganismus.

Pamatojoties uz šo atklājumu, “Dzintars” ir radījis efektīvus līdzekļus pret kariesu un periodontītu. Pateicoties aktīvo sastāvdaļu kompleksam, zobu pasta FU”Future Formula SOS HealthyDent 5R” veic virkni būtisku funkciju:
– kavē kariesa veidošanos;
– uzlabo smaganu stāvokli periodontīta gadījumā;
– novērš zobu aplikuma veidošanos;
– piesātina zobu emalju ar minerāliem;
– mazina smaganu iekaisumu un asiņošanu;

Jaunās zobu pastas efektivitāte ir pierādīta klīniskajos pētījumos, kas apstiprina produkta daudzfunkcionālu kompleksu iedarbību.
Saistītie raksti

Papildus zobu pastai “Dzintars” ir izstrādājis mutes dobuma kopšanas bioeliksīru “Future Formula SOS HealthyDent 5R”, kas efektīvi darbojas vietās, ko nevar aizsniegt ar zobu birstīti. Labāku rezultātu iespējams panākt, vienlaikus lietojot zobu pastu un zobu bioeliksīru.

AS “Dzintars” ir parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Vairāk nekā 1000 parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus specializētajos veikalos Latvijā.

Ražotāja “Dzintars” ražotā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 valstīm.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.