Krievijā tiek nolikti ziedi Prigožina piemiņai

Atklāts Prigožina miljonu, īpašumu un privātās armijas “Vagner” vienīgais mantinieks 58

Kā jau ziņots, “Vagner” algotņu vadītājs Jevgeņijs Prigožins gāja bojā lidmašīnas katastrofā 23. augustā. Lidmašīna no Maskavas bija ceļā uz Sanktpēterburgu. Svētdien apritēja 40. diena kopš viņa nāves.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Kamēr desmitiem bijušo kaujinieku un viņu ģimeņu rīkoja Prigožina piemiņas dievkalpojumus, kuros viņš tika slavēts kā tautas varonis, Krievijas “Telegram” kanālos klīda fotogrāfija, kurā, kā tiek apgalvots, bijis redzams Prigožina testaments, vēstīts “Kyiv Post“.

Testamentā norādīts, ka viņa miljonu, īpašumu un privātās armijas vienīgais mantinieks ir viņa 25 gadus vecais dēls Pāvels.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visu savu īpašumu… kā arī īpašumu, ko es nākotnē varētu iegūt, es novēlu Pāvelam Jevgeņevičam Prigožinam,” teikts Prigožina testamentā.

Tas arī uzliek Pāvelam pienākumu nodrošināt vecmāmiņu Violetu, Prigožina atraitni, divas Pāvela māsas un mazdēlu.

Testamentā, kas acīmredzot tika notariāli apliecināts 2. martā, ir atstāta skaidra nauda, kas novērtēta aptuveni 130 miljonu dolāru vērtībā, trīsstāvu māja Sanktpēterburgā, akcijas deviņās akciju sabiedrībās un “Vagner” grupa. Izskanējis arī apgalvojums, ka Pāvels centīsies atgūt parādus 827 miljonu ASV dolāru apmērā, ko Krievijas Aizsardzības ministrija ir parādā Konkordam.

Kanāls VChK-OGPU “Telegram”, kuram ir saikne ar Krievijas aģentūrām, vēsta, ka testamentu var apstrīdēt citi Prigožinu ģimenes locekļi.

29. septembrī Vašingtonā bāzētais Kara studiju institūts (ISW) un Apvienotās Karalistes Aizsardzības izlūkošanas novērtējums bija tāds, ka “Vagner” vadība uzticēta Andrejam Troševam, bijušajam “Vagner” vecākajam komandierim, kurš tagad darbojas Aizsardzības ministrijā.

Krievijas sociālie mediji ziņo, ka Pāvels jau ir uzņēmies “Vagner” grupas vadību un risina sarunas ar Rosgvardia (Krievijas Nacionālās gvardes) vadītāju Viktoru Zolotovu par iespējām atkārtoti iesaistīt vāgneriešus, taču tas, vai Pāvels kļūs par “Vagner” vadītāju, vēl būs redzams, tāpat kā viņa potenciāls iesaistīt “Vagner” jaunā konfliktā ar Kremli.

Prigožins grib gāzt Krievijas militāro vadību
Baltkrievijas armija izrādīja ārzemju žurnālistiem lauka nometni, ko piedāvājusi Krievijas algotņu grupējumam "Vagner"

Savukārt tērzēšanas platformā “X” publicēts jauns video, kurā redzama viņa pēdējā vizīte Āfrikā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.