Foto – Ieva Lūka/LETA

Ātrās palīdzības mediķi reanimējuši jaunu vīrieti, kuram apstājusies sirdsdarbība 0

Ātrās palīdzības mediķiem aizvadītajā diennaktī izdevies reanimēt vīrieti, kuram bija apstājusies sirdsdarbība, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ļaujies! Maijs piecām zodiaka zīmēm sola liktenīgu tikšanos ar dvēseles radinieku
“Tas ir ļoti nopietns un nožēlojams incidents.” Krievijas iznīcinātājs ielidojis Igaunijas gaisa telpā 47
Satelītattēlos paveras nelāga aina: Krievija koncentrē karaspēku vien 56 kilometrus no NATO robežas
Lasīt citas ziņas

33 gadus vecs vīrietis bija sūdzējies par elpas trūkumu un smagumu krūtīs. Tad vīrietim sākās krampji, bet, ierodoties mediķiem, viņam bija apstājusies sirdsdarbība.

Mediķiem sekmīgi izdevās veikt reanimēšanu, bet vīrietis smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, dienests aizvadītajā diennaktī saņēmis 1134 izsaukumus, no tiem 176 bijuši saistīti ar dažādiem negadījumiem un traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.