Keita Midltone dažādos brīžos

FOTO. Sazvērestības teorētiķi berzē rokas: avoti ziņo, ka Keita Midltone varētu neparādīties sabiedrībā daudz ilgāk, nekā plānots 36

Kāds britu karaliskajai ģimenei zināms avots, runājot ar Daily Beast, atklājis, ka Keita Midltone, iespējams, neparādīsies sabiedrībā vēl visu atlikušo 2024. gadu, ziņo “Cosmopolitan“.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Lasīt citas ziņas

Šis apgalvojums izskanējis saistībā ar karaliskās ģimenes darbu plānošanu, jo, kā norāda avots, “daudziem plānošanā iesaistītajiem cilvēkiem ir jāzina, ko visi karaliskās ģimenes locekļi plāno darīt jau labu laiku iepriekš”. Viņam esot teikts, ka Keitas šī gada dienasgrāmata ir tukša. Nekas neesot plānots, tāpēc viņa var neparādīties sabiedrībā visu atlikušo gadu.

Tāpat šis avots uzsvēra, ka Kensingtonas pils apzinās, ka Keitas ilgstošā prombūtne var izraisīt vēl vairāk sazvērestības teoriju:

CITI ŠOBRĪD LASA
“Es neizslēdzu faktu, ka varētu tikt izplatīts vēl kāds video ziņojums, kurā sabiedrība tiktu informēta par viņas veselību. Tas izrādījās ļoti efektīvs veids, kā atturēt sazvērestības teorētiķus.”

Ģimenei tuvs draugs paziņojis, ka pašlaik viņai galvenais ir izvairīties no jebkāda veida stresa vai nemiera. “Uzticības loks ir niecīgs,” piebilda avots.

2024. gada 22. martā Velsas princese nāca klajā ar paziņojumu, kurā atklāja sirdi plosošās ziņas – viņai diagnosticēts vēzis. Saslimšana tika atklāta pēc janvārī veiktās operācijas, kā rezultātā tika uzsākta ķīmijterapija. Pirms paziņojuma Keita nebija pildījusi savus pienākumus un reti kad bija redzama sabiedrībā, kas pamatīgi satrauca visus viņas fanus. Taču, kā vēlāk savā paziņojumā norādīja princese, viņa atlika slimības informācijas publiskošanu savu trīs bērnu dēļ.

Viņai bija vajadzīgs laiks, lai atgūtos pēc operācijas, lai sāktu ārstēšanu un lai izskaidrotu Džordžam, Šarlotei un Luisam visu viņiem piemērotā veidā un pārliecinātu, ka ar viņu viss būs kārtībā.

Keita Midltone apmeklē tekstila fabriku un piedzīvo neveiklu mirkli
Princis Viljams un Keita Midltone apmeklē prestižās zirgu sacensības "Royal Ascot"
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.