Foto: AFP/Scanpix/LETA

Bailēs no vulkāna izvirduma Bali evakuēti vairāk nekā 34 000 cilvēku 0

Aguna vulkāna apkārtni Bali salā pametuši vairāk nekā 34 000 cilvēku, baidoties no vulkāna izvirduma, svētdien paziņojušas Indonēzijas amatpersonas.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ir trīs cilvēku grupas, kurām nevajadzētu uzturā lietot mellenes: eksperti brīdina par iespējamām veselības problēmām
Kļuvis zināms, kā Kremlis reaģēja uz Trampa draudiem bombardēt Maskavu – vai mūs sagaida kas šausminošs? 25
“Man ir pilnīgi po*uj par latviešiem, es esmu mišelīns!” Kāda soctīklotāja atklāj baisas detaļas par populāru restorānu Latvijā
Lasīt citas ziņas

“Evakuācijas process turpinās un mēs sagaidām, ka evakuēto skaits pieaugs,” paziņoja kāda amatpersona, piebilstot, ka kopš piektdienas evakuēto cilvēku skaits trīskāršojies.

Aguna vulkāns ir aktīvs kopš augusta, taču piektdien amatpersonas izsludināja augstāko iespējamo trauksmi un aicināja iedzīvotājus uzturēties visam deviņu kilometru attālumā no vulkāna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Indonēzija atrodas tā sauktajā Klusā okeāna ugunslokā – tektonisko plātņu sadures vietā, kas nosaka seismisku un vulkānisku aktivitāti.

Aguna vulkāns pēdējo reizi izvirda 1963.gadā, laupot dzīvību vairāk nekā 1000 cilvēkiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.