Foto: Evija Trifanova/LETA

Baltijas līgā volejbolā esam pa vidu 1

Pievieno LA.LV

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

VIDEO. “Rīgu viņš jau ir pārliecinājis….” Krievija ANO Drošības padomes sanāksmē izsaka tiešus draudus Latvijai 84
Kokteilis
Par šajos mēnešos dzimušajiem mēdz teikt – viņiem ir “zelta sirds” 1
NATO atbild uz Krievijas pārmetumiem Latvijai par Ukrainas dronu uzbrukumiem – arī ASV nāk klajā ar paziņojumu 3
Lasīt citas ziņas

Pilnā sparā risinās volejbola sezona, Baltijas līgā nedēļas nogalē par pārsteigumu parūpējoties Daugavpils komandai.

Daugavpils “Ezerzeme/DU”, ko trenē Rihards Puķītis, viesos negaidīti pārliecinoši ar 3:0 (25:20, 25:20, 25:22) uzvarēja Raimonda Vildes trenēto “RTU/Robežsardzi/Jūrmalu”, kas līdz šim bija rādījusi stabilāko sniegumu no trim Latvijas klubiem Baltijas līgā. Daugavpiliešiem tā bija vien trešā uzvara 12 aizvadītās cīņās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turnīrā aizvadīts pusceļš regulārajā čempionātā. Izteiktas līderes divas komandas no Igaunijas – Tallinas “Selver/Tal­Tech” un Tartu “Bigbank”, kam attiecīgi 31 un 28 punkti. Tālāk seko trīs Latvijas klubi – “RTU/Robežsardze/Jūrmala” ar 23, Jēkabpils “Lūši” ar 18 un “Ezerzeme/DU” ar 14 punktiem.

Baltijas līgā šosezon spēlē vien septiņas komandas. Dāmu Baltijas līgā ir vairāk – desmit dalībnieces. No Latvijas klubiem teicami sezonu sākusi “RVS/LU”, kuru trenē valstsvienības galvenais treneris Dan­iele Kaprioti. “RVS/LU” desmit mačos izcīnījusi astoņas uzvaras un ar 22 punktiem ir otrajā pozīcijā. Jāatzīmē, ka “RVS/LU” volejbolistes viņnedēļ izcīnīja vēsturisku panākumu kluba vēsturē, ar ceturto piegājienu pārvarot CEV Izaicinājuma kausa pirmo kārtu.

Rīdzinieces divos mačos ar 3:0 un 3:2 pārspēja Slovākijas vienību Brusno “Pirane”. Otrajā kārtā pretim nāks Serbijas vienība “Jedinstvo Stara Pazova”. Pirmā spēle nākamnedēļ.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.