“Beigti politiķi arī nekam nav vajadzīgi,” Slaidiņš par to, kur jābūt valdībai, ja valsts ir okupēta 211

Pievieno LA.LV

Kāda TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skatītāja vaicā: “Kur paliks mūsu valdība? Vai viņi būs prom? Vai viņi paliks Latvijā? Mēs parastā tauta to nesaprotam.”

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Kokteilis
2026. gada maijs – divu pilnmēnešu mēnesis: labvēlīgās dienas naudai, mīlestībai un karjerai
Kokteilis
Ārzemnieku gastronomisks šoks: 4 ēdieni, kas mums šķiet normāli, bet citiem liek šausmās nobālēt
Lasīt citas ziņas

Majors Jānis Slaidiņš skaidro: “Droši vien… Ja valsts ir okupēta, tad ir vislabāk, ja valdība strādā no ārzemēm.”

Majors Slaidiņš atminas, ka savulaik pirms padomju okupācijas tika izdots rīkojums, ja gadījumā valdība krīt, tad visas tiesības valsti pārstāvēt ir vēstniekam.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es domāju, ka pareizāk būtu, ja valdība strādātu no ārzemēm,” Slaidiņš uzsver, ka šādās situācijās ir svarīgi dabūt atbalstu un palīdzību.

“Beigti politiķi arī nekam nav vajadzīgi,” pavisam tiešs ir majors Jānis Slaidiņš.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.