Iespēja iegūt trīs lietas no Ukrainas frontes! NBS majors Jānis Slaidiņš aicina piedalīties jaunā izsolē Ukrainas atbalstam 113

NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties nākamajā izsolē Ukrainas atbalstam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 14
Lasīt citas ziņas

“Šī ir Jūras speciālo operāciju spēku vienība, kura jau ir atbalstīta no Latvijas iedzīvotājiem. Šī vienība ir piedalījusies gan Čūsku salas atbrīvošanā, gan arī darbojas Dņepras kreisajā krastā – atrodas kaujas pašos smaguma punktos. Viņi sūta sveicienos Latvijas iedzīvotājiem un lūdz atbalstu,” pēc vienības video sveiciena pastāsta Slaidiņš.

Raidījuma fragmentā Slaidiņš demonstrē šīs vienības karogu, kas nācis tieši no frontes līnijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas nav tīrs, jo ir bijis ārā, frontē. Te arī viņu uzšuve no pleca noņemta,” rāda Slaidiņš.

Tāpat lielākajam solītājam iespējams savā īpašumā iegūt mākslinieka Ulda Branta pārveidoto 76mm artilērijas lādiņu, kas arī atceļojis no frontes.

“Tas ir pilnīgi nekaitīgs, pataisīts par mākslas darbu. Ja kādam ir vēlēšanās iegūt šīs mantas, varbūt varam atbalstīt,” aicina majors.

Ja vēlies savā īpašumā iegūt šīs trīs lietas – kaujas karogu, karavīra pleca uzšuvi un kaujas lādiņu – tādējādi atbalstot arī Ukrainu karā pret Krieviju, rakstiet savu piedāvāto summu uz TV24 studijas “Whatsapp” lietotnes numuru 20019275, vai arī zvaniet uz studijas tālruni 67630301.

Izsolē Ukrainas atbalstam iespējams piedalīties līdz piektdienas, 19. aprīļa, raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” beigām.

Skaties raidījumu “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” katru darbadienas vakaru pulksten 19:00 portālā LA.lv vai TV24 ēterā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.