Baiba Bendika

Bendikai Soltleiksitijas posmā neizdodas tikt pie iedzīšanas 0

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Soltleiksitijā ieņēma 66.vietu Pasaules kausa astotā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās, tādējādi nekvalificēdamās sestdien gaidāmajai iedzīšanai.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Tikmēr trešo uzvaru karjerā svinēja norvēģiete Marte Ulsbū-Reiselanna, kura šāva nekļūdīgi, finišēdama pēc 19 minūtēm un 47,6 sekundēm.

Otro vietu ieņēma somiete Kaisa Mekereinena, kura neaizvēra vienu mērķi un uzvarētājai zaudēja 11,5 sekundes, bet trešā ar precīzu šaušanu bija vāciete Franciska Hildebrande, kura bija 21,4 sekundes lēnāka.

Pirmajā sešiniekā tika divas polietes Monika Hojniša un Kamila Žuka, kuras bija attiecīgi ceturtā un sestā, bet starp viņām piekto pozīciju ieņēma Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina.

Bendika ugunslīnijā pieļāva trīs kļūdas, uzvarētājai zaudējot trīs minūtes un 22,4 sekundes, kas deva 66.vietu 83 biatlonistu konkurencē. Trasē viņai bija vien 56.ātrākais solis, līdz ar to gāja secen iespēja piedalīties iedzīšanā.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīcijā ir itāliete Doroteja Vīrere, kura guvusi 685 punktus, otrā ar 675 punktiem ir viņas tautiete Lisa Vitoci, kamēr trešo pozīciju ar 597 punktiem ieņem Ulsbū-Reiselanna. Vīrere un Vitoci ceturtdien bija attiecīgi astotajā un 12.pozīcijā.

Tikmēr Bendika ar 72 punktiem ir 51.pozīcijā.

Piektdien šī posma turpinājumā desmit kilometru sprintā sacentīsies vīri, sestdien būs iedzīšanas sacensības, bet svētdien – jauktās stafetes.