Foto – Karīna Miezāja

Brauc “pa zaķi” vai pērc jaunu biļeti: “Mobilly” šodien piedzīvojis plašus traucējumus 0

Pievieno LA.LV

Agrā rīta stundā lietotnes “Mobilly” pārstāvji šodien publiski paziņoja, ka ir radušies lietotnes traucējumi. “Labrīt! Diemžēl šobrīd novērojam problēmas lietotnes darbībā un strādājam pie tā, lai problēmu atrisinātu pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Noteikti informēsim, tiklīdz situācija būs atrisināta!” uzņēmums vēstīja savā pirmajā paziņojumā.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
“Gaidīja, bet nesagaidīja…” Kamēr izmeklējumi “atpūtās” datubāzē, tikmēr pacientes dzīvība izdzisa gaidīšanas rindā
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

Dažu stundu laikā problēma tika novērsta, taču šajā laikā, rīta stundā, neskaitāmi ļaudis izmanto sabiedrisko transportu un automašīnas, kur abos gadījumos var būt vajadzīga piekļuve “Mobilly” lietotnei. Lai arī viss atkal ir darba kārtībā, LA.LV sazinājās gan ar “Mobilly”, gan “Rīgas satiksmi”, lai noskaidrotu, kas šādos gadījumos vainīgs – sabiedriskā transporta pasažieris vai pārvadātājs.

Kā norāda “Mobilly” valdes priekšsēdētājs Valdis Bergs: “Situācijā, ja nestrādā “Mobilly” lietotne, par mūsu lietotājiem un klientiem atbildīgi esam mēs. Šādās situācijās informējam mūsu sadarbības partnerus – pasažieru pārvadātājus un stāvvietu operatorus un aicinām būt saprotošiem, ja klientiem nav iespējas izmantot, piemēram, savu iegādāto transporta biļeti vai mēnešbiļeti.

CITI ŠOBRĪD LASA
Vienmēr primāri aicinām mūsu klientus izvēlēties citus pakalpojumu apmaksas veidus, lai tomēr nepieciešamais pakalpojums tiktu apmaksāts, taču ja jebkurš no mūsu klientiem saskaras ar kādu problēmu – ir nepieciešams iegādāties jaunu brauciena biļeti vai diemžēl ir gadījies saņemt sodu, mēs šos izdevumus mūsu klientiem kompensējam no mūsu puses.”

Savukārt “Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane skaidro: “Sabiedriskā transporta biļetes iespējams iegādāties gan “Rīgas satiksmes”, gan “Mobilly” lietotnē. Šādi gadījumi nav bieži, taču tehniski traucējumi var rasties jebkurā digitālajā sistēmā. Šādās situācijās nav vainojams ne pasažieris, ne pārvadātājs.

Ja tiek konstatēti plašāki tehniski traucējumi, par tiem operatīvi tiek informēti kontrolieri. Šādos gadījumos kontrole rīkojas saprotoši, izvērtējot konkrēto situāciju, un sodus nepiemēro automātiski.

Tiklīdz tehniskās problēmas tiek novērstas, kontrolieri par to tiek informēti, un kontrole turpinās ierastajā kārtībā.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.