Latvijā
Novados

Carnikavas novada uzņēmējdarbības parkā “Mežgarciems” attīstīs ražošanu un būs jaunas darbavietas0


Carnikavas novada jaunajā uzņēmējdarbības parkā “Mežgarciems” uzņēmēji plāno attīstīt dažādas ražotnes un būs arī noliktavas.
Carnikavas novada jaunajā uzņēmējdarbības parkā “Mežgarciems” uzņēmēji plāno attīstīt dažādas ražotnes un būs arī noliktavas.
Publicitātes foto.

Carnikavas novada jaunajā uzņēmējdarbības parkā “Mežgarciems” uzņēmēji plāno ražot metāla izstrādājumus, dažādu transportlīdzekļu detaļas un piederumus, kā arī fizioloģiski aktīvas vielas, ko būs iespējams izmantot uztura bagātinātāju ražošanā. Iecerēts arī veidot noliktavas. “Zemes iegāde parasti prasa ļoti lielas investīcijas, ja tuvumā nav komunikāciju. Savukārt Mežgarciemā pašvaldība ir nodrošinājusi visu infrastruktūru, lai īpašumā uzreiz varētu būvēt to, kas vajadzīgs uzņēmumam,” tā portālam “La.lv” norāda AS “Sistēmu inovācijas” komercdirektors Kristaps Ērglis.

Ērgļa vadītais uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi pētījumu veikšanā biotehnoloģijā “Mežgarciemā” plāno būvēt nelielu rūpnīcu, kur pārstrādāt pašu audzētos smiltsērkšķus augstas pievienotās vērtības produktos.

Uzņēmējdarbības parks “Mežgarciems” ir vērienīgākais projekts Rīgas reģionā, kurā izbūvēta visa infrastruktūra un komunikācijas.

Šis parks ir pieejams uzņēmējiem biznesa attīstības projektu īstenošanai ļoti izdevīgā vietā – 25 km attālumā no galvaspilsētas.

Vēl septiņas industriālās platības “Mežgarciemā” iespējams iegādāties izsolēs, ko Carnikavas novada dome organizēs no 2020. gada 15. un 16. janvārī. Reģistrēšanās izsolēm līdz 7. janvārim.

Carnikavas novadā veido jaunu uzņēmējdarbības parku "Mežgarciems" ražošanas attīstībai

Savukārt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Investīciju projektu departamenta vadītājs Ģirts Blumers atzīst: “Lokācijas vieta ar stabilu iedzīvotāju skaita pieaugumu, komunikāciju pieejamība un būvniecības ieceres īstenošanai nepieciešamais laika ietvars ir vieni no primārajiem faktoriem, kas nosaka investīciju vietas izvēli ikvienam uzņēmējam, un tas viss ir pieejams Mežgarciemā.”

Izsolē pieejamo zemesgabalu platība ir 4192 – 11 657 m2, to sākumcena svārstās no 19 900 eiro līdz 48 500 eiro.

Izsolē iegādātos apbūves gabalus no pašvaldības var izpirkt piecu gadu laikā, un būvniecību tajos iespējams uzsākt uzreiz pēc iegādes. Uzņēmējiem saskaņā ar izsoles noteikumiem 30 mēnešu laikā īpašumā jāuzbūvē ražotne, jāpiesaista investīcijas ne mazāk kā 500 000 eiro apjomā, kā arī jāizveido vismaz 15 jaunas darbavietas.

Saistītie raksti

Kopumā projekta īstenošanas rezultātā plānots radīt 205 jaunas darba vietas un piesaistīt 10,5 miljonus eiro investīciju.

Visus infrastruktūras būvdarbus paredzēts pabeigt līdz 2020. gada 5. maijam. Projekts tiek īstenots ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, un tā kopējās izmaksas ir 5 062 664,02 eiro.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Komisija vēl nevienojas par diviem kandidātiem vakantajiem amatiem NEPLP
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Satversmes tiesa ierosina lietu par minimālo vecuma pensiju
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Parādnieks komentē zemos dzimstības rādītājus un pauž jaunas idejas 2
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Māja nostāvēs 800 gadus un vairāk. Koka guļbūvju otrā atnākšana
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
Vai Ernestam Gulbim Melburnā nāksies spēlēt basām kājām?
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Dānijas parlamenta spīkeram nodod lūgumu neizdot Kristīni Misāni
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mistiska valsts institūciju nevarība 2
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Notikušais satriecis visu ciematu: jauns puisis zaudē dzīvību
7 stundas