Kokteilis
Dzīvo

Čempioni egoisti un narcisi: kuras zodiaka zīmes ir pirmajā trijniekā?0

Foto: pixabay

Ļaudis, kas ir pārņemti ar sevi, ir lieli egoisti. Viņi uzskata, ka ir turpat vai pasaules centrs, bet visi pārējie seko tikai pēc tam. Narcisi, savukārt, ir pārliecināti, ka ir daudz labāki un skaistāki par citiem. Parasti ar šādiem cilvēkiem ir grūti kontaktēties, jo viņiem pilnīgi nesvarīgs ir apkārtējo viedoklis. Ir bezjēdzīgi ar viņiem strīdēties, kur nu vēl – pārliecināt par savu taisnību. Viņi nevar ilgi palikt vienatnē un dzīvot bez apkārtējo uzmanības, un viņi nekad sevī neredz trūkumus, lai gan citus kritizēt viņiem ļoti patīk.

Cik daudz šo nelāgo īpašību ir katrā no jums pēc zodiaka zīmes?

1. vieta – Lauva

Jūs esat ļoti pašpārliecināts un domājat, ka esat ideāls. Jūs nekad neklausaties citu viedokļos, un ar jums ir ļoti grūti kopā strādāt. Jūs neprotat pieņemt kompromisus, jo vienmēr domājat, ka jūsu viedoklis ir vienīgais un pareizais. Jūs esat ļoti egoistisks un rūpējaties tikai par to, par ko vēlaties.

2. vieta – Skorpions

Jums ir divas dabas. No vienas puses jūs esat pozitīvi noskaņots un varat būt ļoti mīļš cilvēks. Taču, ja jūs kaut kas kaitina, jūs aizmirstat par visu uz pasaules, izņemot sevi. Jūs neprotat just līdzi un necenšaties citus izprast – jūs patiesībā interesē tikai jūsu vēlmes, bet pārējā pasaule taču var pagaidīt…

3. vieta – Ūdensvīrs

Jūs zināt savu vērtību un varat pastāvēt kā pats par sevi, tā arī par citiem. Taču dažkārt jūs darāt kaut ko tikai savas slavas un popularitātes dēļ vai arī – materiālā izdevīguma dēļ. Pavisam ierasta lieta arī ir tāda, ka jūs varat kādu sāpīgi aizvainot un savos mērķos “iet pāri līķiem”. Kad kāds kļūst jums nevajadzīgs, jūs vienkārši izmetat viņu no savas dzīves, gluži kā atkritumus.

Foto: pixabay

4. vieta – Jaunava

Jūs tik ļoti sevi mīlat, ka, ja vien jūs varētu pats sevi apprecēt, jūs noteikti to izdarītu. Jums nav vajadzīgs kāds, kas jums ir blakus. Jūs esat ļoti sarežģīta personība, un dažkārt absolūti aizmirstat, ka neesat vienīgais cilvēks uz šīs planētas.

5. vieta – Auns

Jūs neprotat upurēt savas intereses citu dēļ, iespējams, tikai ļoti, ļoti mīļu cilvēku dēļ… Ja jūs kaut kas kaitina un nešķiet ērti, jūs gluži vienkārši no problēmas aizejat. Jūs pirkstu nepakustināsiet, lai kādu atbalstītu, ja vien jums par to ļoti, ļoti, ļoti nepalūgs.

6. vieta – Vērsis

Jūs esat kaut kur pa vidu starp egoismu, narcismu un empātiju. Tas ir atkarīgs no jūsu tā brīža noskaņojuma. Jūs varat saprast citu cilvēku viedokli, taču noteikti, savu viedokli nemainīsiet un nelokāmi uzskatīsiet, ka jūsu idejas ir vislabākās. Sadarboties ar jums ir iespējams, bet citiem tas ne vienmēr ir ērti.

Foto: Pixabay

7. vieta – Strēlnieks

Ja jūs kaut ko ļoti vēlaties, tad nekas jūs nepārliecinās par to, ka jums to nevajag. Jūs varat “iet pāri līķiem”, ja jums kaut kas ir vajadzīgs. Dažkārt jūs pārkāpjat robežas. Taču tikpat bieži jūs grauž sirdsapziņa, tāpēc pēc būtības jūs bieži esat cīņā starp nedarīt pāri citiem vai izdabāt savām vēlmēm.

8.vieta – Vēzis

Lai gan jūs neesat pavisam sliktākais variants, runājot par narcismu, tik un tā jums patīk pastiprināti pievērsta uzmanība. Jums ir nepieciešams, lai par jums rūpētos un jūs mīlētu, un jūs nevarat izturēt, ja kāds jūs neņem vērā vai pat ignorē. Jums arī piemīt nosliece padarīt sevi par upuri pat tajās situācijās, kad vainīgs nav neviens cits kā tikai jūs pats.

9.vieta – Dvīņi

Jūs esat ļoti talantīgs cilvēks un varat iegūt visu, ko sirds kāro. Jūs izprotat loģiku un to, kāds ir balanss starp “iegūt un atdot”, tāpēc pēc iespējas jūs cenšaties palīdzēt citiem, ar domu, ka arī jums palīdzēs brīžos, kad tas būs nepieciešams.

Foto: Unsplash

10.vieta – Svari

Jūs mīlat parunāt par sevi un varat būt absolūti “gaisīgs” cilvēks, kam cieņā ir tādas lietas kā statuss, imidžs, materiālās vērtības un izdevīgas pazīšanās. Cilvēki var rēķināties ar jūsu atbalstu, bet jūs pats nekad neaizmirsīsiet palūgt pēc palīdzības, uzskatot, ka jums tā pienākas.

11.vieta – Mežāzis

Jūs vienmēr stāvat un krītat par taisnību. Jūs pret cilvēkiem izturaties tā, kā viņi izturas pret jums. No strīdiem un diskusijām jūs arī nemaz nebaidaties. Tie tikai iedod jums vairāk pārliecības par saviem spēkiem un paaugstina jūsu pašapziņu.

12. vieta – Zivis

Jūs esat ļoti dāsns cilvēks un rūpējaties par apkārtējiem. Jums sāp sirds, kad jūs redzat suni, kas pamests uz ielas, un vienmēr ziedojat līdzekļus labdarībai. Jūs vēlaties, lai pasaule kļūtu labāka, bet izvēlaties sekot kādam, kas ir līderis, nevis pats gribat pieņemt atbildīgus lēmumus.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Pazīstamais psihoterapeits Viesturs Rudzītis ētera laikā pamet raidījumu, jo vairs nevēlas sarunāties ar Andri Kiviču
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kādas šķirnes suns tu būtu?
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Dziedātājs Lauris Reiniks izvāra dzīvus vēžus: viņu sagaida skarba kritika
2 dienas

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
8 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
10 stundas