Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Evija Trifanova/LETA

“Cilvēki jau tā nespēs segt izmaksas! Nu, tiešām, cik var?” Iedzīvotāji sašutuši par plānu palielināt dabasgāzes tarifus 120

Pievieno LA.LV

Dabasgāzes sadales sistēmas operators AS “Gaso” iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) jaunus dabasgāzes sadales pakalpojuma tarifus, kas paredz palielinājumu, gan tarifu mainīgajai daļai, gan arī fiksētajai daļai, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Kokteilis
Mīlestība bez ilgstošām saistībām: šīs 5 zodiaka zīmes dievina īsus romānus
Veselam
Neirologi atklāj 7 produktus no kuriem paši cenšas izvairīties – tie palēnina smadzeņu darbību
RAKSTA REDAKTORS
Apbrīnojami! 16 gadus vecs latvietis Henrijs ar jaunu inovāciju ielaužas 85 miljardu dolāru vērtā pasaules tirgū
Lasīt citas ziņas

Tostarp lietotājiem, kuri gadā patērē līdz 2635 kilovatstundām (kWh) dabasgāzes, tarifu plānots palielināt par 27% – no 18,0761 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) līdz 22,9503 eiro par MWh bez PVN.

Kāds tvitera lietotājs dabasgāzes sadales pakalpojuma tarifu celšanos jau bija paredzējis, cita uztrauc tas, ka “cilvēki jau tā nespēs segt izmaksas”. Vēl kāda ar neizpratni pajautājusi: “Nu, tiešām, cik var?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.