Ekonomika
Bizness

Dažu stundu laikā “izķēra” 100 klaipus! Bezglutēna maiznīca tagad arī Rīgā1

Foto: Fotolia

Dzirnavu ielā, Rīgā atvērta bezglutēna maiznīca, kurā iespējams iegādāties bezglutēna maizi, konditorijas izstrādājumus un kafiju, aģentūru LETA informēja uzņēmuma īpašnieku pārstāvji.

Maiznīcas izveidei izvēlēts klusā centra rajons, lai uzrunātu vietējos un ārzemju pircējus. “Mūsuprāt, tas ir viens no Rīgas skaistākajiem rajoniem un vēl pirms telpu remonta varējām jau iztēloties mūsu maiznīcu tieši šeit,” norādīja uzņēmuma īpašnieki.

Viņi arī atklāja, ka maiznīca iekārtota 17 kvadrātmetru lielā telpā. Maiznīca esot atvērtā tipa – ikviens apmeklētājs var pats savām acīm redzēt, kā notiek maizes gatavošanas un cepšanas process.

Uz jautājumu, vai nākotnē Latvijā varētu atvērt vairākas maiznīcas, tās īpašnieki LETA norādīja, ka to pašlaik ir pāragri teikt. “Domājams, ka tuvāko gadu laikā koncentrēsimies uz savas esošās maiznīcas attīstību, mums ir svarīgi, ka paši piedalāmies gan maizes cepšanas, gan gatavošanas procesā, garantējot augstu kvalitāti un personisku servisu,” pauda īpašnieki.

Vienlaikus uzņēmumā informēja, ka pieprasījums pēc bezglutēna produktiem ir, par ko maiznīca pārliecinājusies pirmajās darbības dienās, kad visu sacepto maizi, vairāk kā 100 klaipus dienā, izpirka dažu stundu laikā.

Saistītie raksti

Maiznīcas īpašnieki idejai par savas bezglutēna maiznīcas atvēršanu iedvesmojās, kad pirms vairākiem gadiem atsacījās no kviešiem savā ēdienkartē un, apceļojot pasauli, sāka pamanīt plašo bezglutēna produktu piedāvājumu ārzemēs.

“Ar laiku nolēmām šo ideju ne tikai atvest, arī īstenot mājās. Kad lēmums tika pieņemts, sākām apmeklēt vairākus bezglutēna maizes un kafijas kursus Itālijā, Anglijā un Vācijā,” stāstīja maiznīcas īpašnieki.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 1 stunda
LE
LETA
Veselam
Aizvadītajā diennaktī nav reģistrēti jauni Covid-19 gadījumi, bet viens slimnieks stacionēts
21 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Mūžībā devies rakstnieks un publicists Artūrs Snips
10 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Publiskoti oficiālie Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu rezultāti
26 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kā atšķiras un sakrīt krievvalodīgo interešu aizstāvju viedokļi? Priekšvēlēšanu duelī “Cīņa par Rīgu” Inna Djeri un Jānis Kuzins
42 minūtes