Rihards Bambals, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājs. Ministru kabinets, Brīvības bulvāris 36, Rīga.
Rihards Bambals, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājs. Ministru kabinets, Brīvības bulvāris 36, Rīga.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas avīze

“Doždj” skandāls; Putina karš vai Krievijas karš?; “Viltus ziņas” kā novecojis termins. “Atmaskots” podkāsta 22. epizode 9

Šajā “Atmaskots” epizodē piedāvājam noklausīties fragmentus no “Latvijas Avīzes” intervijas ar Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītāju Rihardu Bambalu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Lasīt citas ziņas

Viņš vērtē skandālu ar Krievijas telekanālu “Doždj” (TV “Rain”), kuram Latvijas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nesen atņēma apraides atļauju, kā arī izsaka savus pieņēmus par to, vai vajadzētu runāt par “Putina karu” vai “Krievijas karu”.

Intervijā R. Bambals pamato, kāpēc būtu jāatturas lietot iepriekš tik populāro apzīmējums “viltus ziņas” (fake news) un izsaka pieņēmumus, kas varētu stāvēt aiz nesen medijiem izsūtītā nepatiesā paziņojuma par uzņēmama “Itera Latvija” vadītāja Jura Savicka nāvi, uz kura uzķērās vairāki vadošie Latvijas interneta portāli, ieskaitot sabiedrisko mediju portālu “LSM.LV”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild “Latvijas Avīze”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.