LETA/AFP

Drošības apsvērumu dēļ “Oktoberfest” svinības apjozīs ar žogu 0

Drošības apsvērumu dēļ “Oktoberfest” svinību norises vieta Minhenē šogad tiks apjozta ar žogu, otrdien pavēstīja Minhenes policijas priekšnieks Hubertus Andrae.

Reklāma
Reklāma
Tramps sniedzis negaidītu paziņojumu par progresu kara izbeigšanā
Šāds skats vērojams ilgu laiku… Saeimas ārkārtas sēdē redzamā deputātu attieksme “izsit korķus”
Ņirgājas par demences pacientiem? Īvāna uzruna protestā šķeļ sabiedrību – vieniem ovācijas, citiem sašutums
Lasīt citas ziņas

“Kas attiecas uz mani, žogs būs” ap ikgadējā Bavārijas alus festivāla perimetru, sacīja policijas amatpersona.

Drošības pārbaudes pie sarīkojuma vārtiem tikai tad var būt efektīvas, ja nav citu ceļu, pa kuriem iekļūt festivāla teritorijā, viņš piebilda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pilsētas padome vēl pagājušajā mēnesī paziņoja, ka tā, ņemot vērā četrus jūlijā pieredzētos uzbrukumus, no jauna izvērtēs drošības pasākumus festivālā, kas sāksies 17.septembrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.