Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība: Vajadzētu taisīt loteriju ar tiesībām biļeti izpirkt 7

Tēlnieks Aigars Bikše un bankas “Citadele” ekonomists, Fiskālās disciplīnas padomes loceklis Mārtiņš Āboliņš TV24 raidījumā “Preses klubs” dalās ar pieredzi un izsaka savus viedokli par Dziesmu un deju svētku biļešu iegādes procesu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

A.Bikše stāsta, ka vienmēr ir teicis, ka vajadzētu taisīt loteriju ar tiesībām biļeti izpirkt, norādot, ka ar tām ātrajām izpirkšanām ir tā, ka viņam tās parasti sanāk nokavēt, un tikt uz pasākumu, ko būtu vēlējies apmeklēt, iespēju nav.

Ģimenē, viņš turpina, tagad ir divas biļetes, ko sagādājusi tante, ironizējot, ka šodien viņa mājās gandrīz sanāca skandāls par to, kurš ies un kurš neies uz Dziesmu un deju svētkiem, jo biļešu ir tik, cik to ir.

CITI ŠOBRĪD LASA

M.Āboliņš, savukārt, dalās ar atziņu, ka mēdz teikt “ja uzreiz izķer, tad cena par zemu”. Interese ir liela, viņš norāda, un, ja negrib likt astronomisku cenu, padarīt biļetes nepieejamas visiem, tad tas ir tas, ar ko jārēķinās. Viņš akcentē arī negatīvās lietas saistībā ar biļešu iegādi – parādās sludinājumi, tās cenšas pārdot, nopelnīt.

Viņš uzskata, ka ir jādomā par personalizētām biļetēm, lai tās varētu atdot atpakaļ, ja cilvēks uz koncertu netiek, lai nākamais rindā varētu tās nopirkt, bet tad, M.Āboliņš joko, tante tās nevarēs uzdāvināt.

Cilvēku, kas grib aiziet uz šiem pasākumiem, būs vairāk  nekā iespēju, viņš apbalvo, tāpēc aktuāls paliek jautājums, kā šo visu labāk organizēt, sadalīt. Agrāk  cilvēki stāvēja dzīvajā rindā, tagad elekroniskajā, varbūt loterija būtu laba ideja, viņš secina, piekrītot A.Bikšes viedoklim.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.