Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība: Vajadzētu taisīt loteriju ar tiesībām biļeti izpirkt 7

Tēlnieks Aigars Bikše un bankas “Citadele” ekonomists, Fiskālās disciplīnas padomes loceklis Mārtiņš Āboliņš TV24 raidījumā “Preses klubs” dalās ar pieredzi un izsaka savus viedokli par Dziesmu un deju svētku biļešu iegādes procesu.

A.Bikše stāsta, ka vienmēr ir teicis, ka vajadzētu taisīt loteriju ar tiesībām biļeti izpirkt, norādot, ka ar tām ātrajām izpirkšanām ir tā, ka viņam tās parasti sanāk nokavēt, un tikt uz pasākumu, ko būtu vēlējies apmeklēt, iespēju nav.

Ģimenē, viņš turpina, tagad ir divas biļetes, ko sagādājusi tante, ironizējot, ka šodien viņa mājās gandrīz sanāca skandāls par to, kurš ies un kurš neies uz Dziesmu un deju svētkiem, jo biļešu ir tik, cik to ir.

M.Āboliņš, savukārt, dalās ar atziņu, ka mēdz teikt “ja uzreiz izķer, tad cena par zemu”. Interese ir liela, viņš norāda, un, ja negrib likt astronomisku cenu, padarīt biļetes nepieejamas visiem, tad tas ir tas, ar ko jārēķinās. Viņš akcentē arī negatīvās lietas saistībā ar biļešu iegādi – parādās sludinājumi, tās cenšas pārdot, nopelnīt.

Viņš uzskata, ka ir jādomā par personalizētām biļetēm, lai tās varētu atdot atpakaļ, ja cilvēks uz koncertu netiek, lai nākamais rindā varētu tās nopirkt, bet tad, M.Āboliņš joko, tante tās nevarēs uzdāvināt.

Cilvēku, kas grib aiziet uz šiem pasākumiem, būs vairāk  nekā iespēju, viņš apbalvo, tāpēc aktuāls paliek jautājums, kā šo visu labāk organizēt, sadalīt. Agrāk  cilvēki stāvēja dzīvajā rindā, tagad elekroniskajā, varbūt loterija būtu laba ideja, viņš secina, piekrītot A.Bikšes viedoklim.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem
Hokejs vienoja – brīvdiena sašķēla tautu! Pēkšņās brīvdienas haoss daudziem aizēnojis uzvaras prieku
Vēsturisks panākums, krievi kaitina Putinu, Ušakovam draud nepatikšanas. Nedēļas notikumu apskats
Čakša pērn tikusi pie jaunas automašīnas dzīvokļa cenā. Cik maksā ministres auto?
Prigožins sniedzis interesantu reportāžu krievu žurnālistam, pēc kuras žurnālists esot atlaists. Slaidiņš izdara secinājumus
Lasīt citas ziņas
Hokejs vienoja – brīvdiena sašķēla tautu! Pēkšņās brīvdienas haoss daudziem aizēnojis uzvaras prieku
VIDEO. “Kristiāns Rubīns! Vāaaarti! Latvija!” kā vēsturisko mirkli spēlē Latvija – Amerika izkliedza sporta komentētāji dažādās pasaules valstīs
VIDEO. Lidmašīna ar Latvijas hokejistiem pirms nolaišanās pārlido pāri Brīvības piemineklim
VIDEO. “Prieks milzīgs, bet arī blaknes šim visam!” TV personība Kristīne Garklāva par hokeja spēlēm
“Uzbrukums Kijivai turpinās.” Ukrainas galvaspilsētā viņš atkal dzirdami sprādzieni un gaisa trauksmes sirēnas
12:24
VIDEO. “Kristiāns Rubīns! Vāaaarti! Latvija!” kā vēsturisko mirkli spēlē Latvija – Amerika izkliedza sporta komentētāji dažādās pasaules valstīs
12:12
Būmeisters: Dziļi cienu Liepiņa kunga nostāju. Mēs mākslu nevaram skatīties atrauti no laikmeta
12:00
“Uzbrukums Kijivai turpinās.” Ukrainas galvaspilsētā viņš atkal dzirdami sprādzieni un gaisa trauksmes sirēnas
Būmeisters: Dziļi cienu Liepiņa kunga nostāju. Mēs mākslu nevaram skatīties atrauti no laikmeta
FOTO, VIDEO. Sabiedrībā zināmas personības pulcējas Rīgas centrā: atklāta izstāde pirms unikālas vēsturiskas latviešu filmas pirmizrādes
Vēsturisks panākums, krievi kaitina Putinu, Ušakovam draud nepatikšanas. Nedēļas notikumu apskats
FOTO. “Bet neviens neievēroja, kā esmu mainījies…” kas noticis ar populāro aktieri Jāni Jarānu?
FOTO. Unikāli foto mirkļi! Viena diena lapsēnu dzīvē Latvijas mežos
Puče: Hokeja drudzis un fenomens Latvijā nepāriet – “Šie ir forši un disciplinēti čaļi, bet veiksme ir jānopelna!”
“Lūdzu padodat viņai ziņu, ka zagt fotogrāfijas nedrīkst!” deputāte un influencere Maija Armaņeva atkal iekūlusies nepatikšanās
VIDEO. “Gaidām nākamo Artūru!” Latvijas hokeja izlases izšķirošās spēles laikā latvietis bildina mīļoto
Kārlis Streips: Ir līdz kliņķim vienaldzīgi, ko Šlesers, Rosļikovs un citi pasākumā pie Brīvības pieminekļa gvelza
TIK ļoti pelnīti! Šilovs atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu
Negaidītā hokeja brīvdiena: vai šodien varēs tikt pie ārsta?
LA.lv: Vai kodolieroču izvietošana Baltkrievijā varētu ietekmēt ukraiņu pretuzbrukumu?
Čakša pērn tikusi pie jaunas automašīnas dzīvokļa cenā. Cik maksā ministres auto?
ATD gaida nopietna izšķiršanās par Cēsu, Limbažu un Siguldas maršrutu likteni
Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Rīgas centrā Latvijas izlases sveikšanas pasākuma norises laikā
Žigis pēc vēsturiskā hokeja mača vērošanas klātienē: “Ja kāds grib zināt, kā izklausās īsts troksnis, tas bija te! Šķiet, visi sajuka prātā”
Latvijas hokeja izlase pēc tās sekmīgākā starta pasaules čempionātu vēsturē šodien atgriezīsies Rīgā
Pēc pāris stundu miera okupanti atkal uzbrukuši Kijivai – ukraiņi iznīcinājušu vairāk nekā 40 mērķus
Ne tikai aukstā zupa! 9 ēdienu receptes, kuru sastāvā ir kefīrs
Ja vēlamies saremontētas ielas, Rīgā jārēķinās ar sastrēgumiem
Visilgāk ziedošie ceriņi: vai tas atkarīgs no krāšņā krūma šķirnes?
Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem
Rīgas bērnudārzi un skolas šodien nestrādās. Arī augstskolas atcēlušas studiju procesu. Vai notiks eksāmeni?