Zigmars Liepiņš vēlas Dziesmu svētkos iekļaut kādu īpašu dziesmu: “Visi pie šīs dziesmas stāvēs kājās!” 239

Līga Abakuka, TV24

“Es domāju, ka jā. Esmu pārliecināts, ka cilvēki pie šīs dziesmas stāvēs kājās,” atbildot uz jautājumu vai Dziesmu svētkos ir jāiekļauj kāda ukraiņu dziesma, TV24 raidījumā “Nedēļa. Post Scriptum” sacīja komponists Zigmars Liepiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Tas ir attieksmes jautājums, uzskata Liepiņš, mums šobrīd neesot izvēles kā būt kopā ar ukraiņiem. To var nedarīt, izlikties, ka nekas apkārt nenotiek, bet komponists ir pārliecināts, ka cilvēki pie šīs dziesmas stāvēs kājās.

“Es nevaru iedomāties, ka mēs atgriežamies krievu pasaulē, kurā mēs esam bijuši. Tā vide joprojām kaut kādā veidā parādās, kas uz mums atstāj kaut kādu ietekmi, bet Ukraina ir tāds kā katalizators, caur kuru mēs izpaužamies, rādām attieksmi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs nevaram iziet ārā un šaut uz kaut kurieni raķetes, bet sirdī mēs varam būt kopā ar Ukrainas tautu kaut vai šādā veidā, iekļaujot viņu dziesmu mūsu svētkos”, pārliecināts ir komponists.

Pilnu sarunu ar komponistu Zigmaru Liepiņu skaties šovakar TV24 raidījumā “Nedēļa. Post Scriptum” plkst. 21:00!

Īsā laikā izpārdotas biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu “Kopā augšup”

Īsā laikā izpārdotas visas tirdzniecībā laistās biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu “Kopā augšup”, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve Linda Ertmane.

Kopumā šodien publiskajā tirdzniecībā nonāca 94 965 biļetes uz četriem svētku koncertiem – koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, noslēguma koncertu “Kopā augšup” un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī uz sadziedāšanās nakti.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēja iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopējais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits bija 20.

Daudzbērnu ģimenēm ar Latvijas Goda ģimenes apliecībām sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu tika nodrošināta iespēja pieteikties uz biļetēm iepriekšējā rezervācijā uz biļešu skaitu, kas lielāks par četri.

Kā novēroja aģentūra LETA, portālā “ss.com” biļeti uz koncertu “Kopā augšup” var iegādāties par 200 eiro, savukārt uz koncertu “Mūžīgais dzinējs” – par 90 eiro. Tāpat vairāki cilvēki ir izrādījuši interesi portālā iegādāties biļetes gan uz noslēguma koncertu “Kopā augšup”, gan uz koncertu “Mūžīgais dzinējs”.

Reklāma
Reklāma

Kopumā uz svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74% nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25% būs iepriekšējā rezervācijā un 1% tiks atvēlēts ielūgumiem. Biļešu cenas uz svētku pasākumiem ir amplitūdā no 5 līdz 100 eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.