Skats uz 2018. gada XX Dziesmu svētku noslēguma koncertu Viņģa estrādē Viļņā no brīvpieejas skatītāju zonas.
Skats uz 2018. gada XX Dziesmu svētku noslēguma koncertu Viņģa estrādē Viļņā no brīvpieejas skatītāju zonas.
Publicitātes foto no Latvijas Nacionālā kultūras centra arhīva

Īsā laikā izpārdotas biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu “Kopā augšup” 22

Īsā laikā izpārdotas visas tirdzniecībā laistās biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu “Kopā augšup”, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve Linda Ertmane.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Kopumā šodien publiskajā tirdzniecībā nonāca 94 965 biļetes uz četriem svētku koncertiem – koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, noslēguma koncertu “Kopā augšup” un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī uz sadziedāšanās nakti.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēja iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopējais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits bija 20.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzbērnu ģimenēm ar Latvijas Goda ģimenes apliecībām sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu tika nodrošināta iespēja pieteikties uz biļetēm iepriekšējā rezervācijā uz biļešu skaitu, kas lielāks par četri.

Kā novēroja aģentūra LETA, portālā “ss.com” biļeti uz koncertu “Kopā augšup” var iegādāties par 200 eiro, savukārt uz koncertu “Mūžīgais dzinējs” – par 90 eiro. Tāpat vairāki cilvēki ir izrādījuši interesi portālā iegādāties biļetes gan uz noslēguma koncertu “Kopā augšup”, gan uz koncertu “Mūžīgais dzinējs”.

LETA jau rakstīja, ka kopumā uz svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74% nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25% būs iepriekšējā rezervācijā un 1% tiks atvēlēts ielūgumiem. Biļešu cenas uz svētku pasākumiem ir amplitūdā no 5 līdz 100 eiro.

“Twitter” lietotāji ļoti aktīvi dalījušies ar savu pieredzi biļešu iegādes jautājumā. Kādam paveicies biļetes iegādāties ļoti raiti.

Diemžēl netrūkst tādu, kas pie biļetēm tā arī netika.

Taču visus, tostarp latviešu producentu, mūziķi, dziesmu autoru Guntaru Raču, vienojis gaidīšanas ilgums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.