Graudu kalte.
Graudu kalte.
Foto – Dainis Bušmanis

Dzīvnieku barības ražotājs “LRS Mūsa” par 1,38 miljoniem eiro būvēs graudu kalti 0

Pievieno LA.LV

Lauksaimniecības dzīvnieku barības ražotājs SIA “LRS Mūsa” plāno ieguldīt 1,38 miljonus eiro graudu kaltes kompleksa izveidošanā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Investīciju projekta realizācijai bija izsludināts iepirkuma konkurss, kurā trīs pretendentu vidū uzvarēja kompānija “Agrobūve”, kuras līgumcena ir 1,38 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka graudu kompleksa izveidošana paredz piegādāt iekārtas, veikt to montāžu, izbūvi un teritorija labiekārtošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Graudu kaltes kompleksu plānots izveidot Bauskas novada Gailīšu pagasta “Čikstēs” līdz 2020.gada 1.februārim, piesaistot Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

“LRS Mūsa” pagājušajā gadā strādāja ar 8,698 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 34,5% vairāk, savukārt peļņa pieauga vairākkārt – līdz 36 254 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, pamatkapitāls ir 193 502 eiro. “LRS Mūsa” kapitāldaļas pieder 17 privātām un juridiskām personām, lielākie īpašnieki ir privātpersonas Vigo Vilcāns (64,3%) un Jānis Dzelzkalējs (13,7%), kā arī uzņēmums “Zemgales agrotehnika” (19,5%).

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.