Foto: publicitātes

“Es esmu pret vardarbību un toksiskām attiecībām!” “Māmiņu klubs” vadītāja Beitika aicina vardarbībā apsūdzēto reperi Strūbergu uz atklātu interviju televīzijā 0

Jaunākajā “Māmiņu klubs” raidījumā viesojās improvizācijas teātra “Tea Tree” dibinātāja un vadītāja Mairita Rosicka, kura atklāti stāstīja par vīra, bijušā repa apvienības “Singapūras Satīns” dalībnieka, seriāla “Lielie muļķi” un “Balss Maskā” pirmās sezonas uzvarētāja Kristapa Strūberga vardarbību ģimenē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Pirmo reizi publiski viņa ģimenes problēmas atklāja pirms gada, kad tviterī paziņoja, ka ar diviem bērniem palikusi teju uz ielas, bez naudas un iespējas parūpēties par bērniem, lūdzot cilvēkiem ziedot viņai naudu.

Toreiz Strūbergs visu noliedza un plašāk par šo vairs nerunāja, bet aizgāja no repa apvienības “Singapūras Satīns” un publiski nebija ilgi manīts. Pēc tikko iznākušā “Māmiņu klubs” raidījuma Strūbergs nolēma izstāstīt savu patiesību par to, kas gadiem ilgi notika attiecībās, atklājot, ka vardarbības upuris patiesībā ir viņš.

CITI ŠOBRĪD LASA
Seriāls "Lielie Muļķi" nonāk uz ekrāniem

Raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Beitika publiski paziņojusi savos sociālajos tīklos, kā Strūbergu atkārtoti uzaicinājusi uz interviju, lai dzirdētu viņa pusi par notikušo.

“Es redzu jūsu ziņas par izskanējušo Mairitas un Kristapa konfliktu. “Māmiņu kluba” komanda ir uzrunājusi Kristapu atkārtoti uz interviju. Es nenostājos neviena pusē, lai taisnību izvērtē likumiskā kārtībā. Mēs, “Māmiņu klubā” runājam par dažādām aktuālām problēmām un reizēm tās nav viegli atrisināmas. Uzskatu, ka ir svarīgi par to runāt! Es esmu pret vardarbību un toksiskām attiecībām!” Beitika raksta.

Foto: ekrānuzņēmums no Kristīnes Beitikas instagram.

SAISTĪTIE RAKSTI