“Es jūtos daudz drošāk, ja man apkārt ir manas valsts armija,” Raimonds Čudars par to, vai Latgale varētu kļūt par daļēji militarizētu zonu 0

TV24 raidījumā “Ziņu TOP” Raimonds Čudars, viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministrs (JV), komentējot Latvijas drošības situāciju un to, vai Latgale varētu kļūt par daļēji militarizētu zonu, norādīja, ka pašreizējā ģeopolitiskā situācija pieprasa augstu gatavību un sabiedroto spēku klātbūtni Latvijas austrumu reģionā.

Krimināls
Sita, spārdīja un iegrūda grāvī: tiesā vairākus mediķus par kolēģes dzīvesbiedra nežēlīgu piekaušanu
Kokteilis
“Savā būtībā jau esam okupēti!” Aktrise vēršas pie tautiešiem ar nozīmīgu paziņojumu 8
Kokteilis
Gudrie dzīvo Rīgā, seksīgie – Jūrmalā, bet dumjie…. MI atklāj, ko domā par cilvēkiem dažādās Latvijas pilsētās
Lasīt citas ziņas

“Es jūtos daudz drošāk, ja man apkārt ir manas valsts, valsts sabiedroto armija nekā viņu nav, situācijā kādā mēs šobrīd esam. Un tas ir, manuprāt, arī ļoti svarīgi mūsu austrumu iedzīvotājiem,” tā Čudars.

Ministrs uzsvēra, ka Latvijas militārajām spējām jābūt gatavām jebkurā mirklī reaģēt, piebilstot, ka ir svarīgi arī redzēt gatavību arī ikdienā un sabiedroto spēku klātbūtni Latgalē: “Tas, ka mēs redzam diendienā mūsu armiju, mūsu sabiedroto armiju. Tas, ka mēs redzam arī gatavotus šķēršļus iespējamām… Dievs nedod. Mēs gatavojamies sliktākajam, cerot, ka tas nenotiks. Bet tas austrumu Latvijas daļā būs ikdiena.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Čudars arī atgādināja vēsturisko faktu, ka Latgalē jau iepriekš tika koncentrēti spēki un robežsargi: “Diemžēl, tā nav pirmā reize, arī pirms Otrā pasaules kara tur bija koncentrēti galvenie Latvijas armijas spēki un robežsargi.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.