Aktieris Rūdolfs Plēpis dažādos laikos

“Esmu atkarīgs no citiem…” – latviešu aktieris Rūdolfs Plēpis atklāti par to, kāda ir viņa dzīve pēc dzīves pansionātā 34

17.septembrī talantīgais latviešu aktieris Rūdolfs Plēpis atzīmēja savu 73.dzimšanas dienu. Žurnālam “Privātā dzīve” viņš pastāstījis, kā šobrīd viņš dzīvo un kā plāno atzīmēt savas svinības.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Plēpis žurnālam stāsta, ka parasti dzimšanas dienu svin kopā ar savu brāli Artūru, jo, kā izrādās, viņi dzimuši vienā dienā. Aktiera brālis ir trīs gadus vecāks un atšķirībā no viņa, esot sportisks. Taču to, kā viņš atzīmēs šogad savu dzimšanas dienu, viņš nezina: “Tas būs pārsteigums. Esmu atkarīgs no citiem, tāpēc pats nevaru ne kur ne aiziet, ne aizbraukt. Zinu tikai to, ka atzīmēsim ģimenes lokā.”

Atgādināsim, ka aktierim jau kādu laiku ir nopietnas veselības problēmas, kas saistītas ar viņa redzi. Kādu laiku viņš uzturējās pansionātā. Tomēr tagad viņš dzīvo pats savā dzīvoklī Rīgas centrā, kur pie viņa ik dienas nāk aprūpētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktieris atklāj, ka visādi citādi ar viņa veselību viss esot kārtībā, bet viss pārējais esot Dieva ziņā. “Galvenais ir nenokārt degunu,” – viņš saka.

Visu interviju ar aktieri Rūdolfu Plēpi lasi žurnālā 19.augusta žurnālā “Privātā Dzīve”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.