Ekrānšāviņš: “X”/@janis.neimanis

“Kur nu cienīgmāte ar bauriem kopā brauks!” Soctīklotāji apvaino Siliņu viņas pārvietošanās veida dēļ 0

Skaistie un emocionālie svētki beigušies, bet soctīklos “cepiens” nerimst. Šoreiz soctīklotāji ir neapmierināti ar Evikas Siliņas pārvietošanās veidu.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Sajutu, ka sirds sāk dauzīties no satraukuma” – Bērzkroga pusē mežā apmaldījušās sievietes atklāj, ko piedzīvojušas, lasot lācenes
Veselam
Stipri kauli ir pamatu pamats: 6 pārtikas produkti, kas palīdz uzlabot kaulu veselību
“Satraucošas ziņas, drīz tas sāks ietekmēt arī Latviju…” Sārts publicē potenciālo “darbības plānu”
Lasīt citas ziņas

@janis_neimanis “X” raksta: “Bildēs nez kāpēc nevar redzēt ne tos trīs miesassargus, kas vazājas līdzi, ne arī to, kā šī ārkārtīgi svarīgā un, acīmredzot, strādīgā persona ar skaņas signāliem un bākugunīm devās prom. 🤡🤡🤡 Klaunāde.”

Jānim pievienojas arī @Zaklina2022: “Nopietni??? Ar bākugunīm no Dziesmu svētkiem!? Es viņas/viņu vietā tramvajā ar bērniem būtu braukusi!
Cik tas ir nepiemēroti aroganti, Siliņas kundze, ka paši to pat nenojaušat. Ajj, ajj.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentāros cilvēki ir visai nievājoši. Kāda pat saka, ka “pēc komentāriem vien var redzēt, ka viņa nevar un nedrīkst braukt tramvajos, bet gan tikai ar apsardzi.”

Paskatīsimies, kas tad komentētājiem sakāms!

Ir arī cilvēki, kas saprot Siliņas rīcību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.