Simfoniskais orķestris “Lords Of The Sound” uzstājas "Arēnā Rīga"

FOTO. “Gredzenu pavēlnieka” cienīgi tērpi un jaudīgs izpildījums ukraiņu simfoniskā orķestra “Lords Of The Sound” koncertā 18

4. februārī “Arēnā Rīga” uzstājās ukraiņu jaunas paaudzes simfoniskais orķestris “Lords Of The Sound” ar mūziku no populāras filmas “Gredzenu pavēlnieks”.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Angļu rakstnieks Džons Ronalds Rūels Tolkīns kļuva slavens visā pasaulē, pateicoties tieši romānu ciklam “Gredzenu pavēlnieks”. Visu savu dzīvi viņš ir veltījis stāstam par savu izdomāto Viduszemi.

Ar savu nepārspējamo darbu viņš iedvesmoja komponistu Hovardu Šoru radīt muzikālu šedevru, kas ir izpelnījies visaugstāko mūzikas kritiķu atzinību un kuram ir miljoniem cienītāju visā pasaulē. Oskara kinobalvu apbalvotā Hovarda Šora mūzika, kas rakstīta slavenajai filmu triloģijai “Gredzenu pavēlnieks” atskanēja ar jaunu spēku, radot neaizmirstamu Viduszemes atmosfēru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas lielkoncertā mākslinieki prezentēja šovprogrammu, izveidojot hobitu un elfu pasaules atmosfēru ar simfoniska orķestra, kora un solistu palīdzību. Tās ir briesmīgās Mordora skaņas, ka arī jautrās hobitu melodijas. No klasiskiem orķestru priekšnesumiem šis koncerts atšķīrās ar to, ka piedāvāja ne tikai instrumentālo un vokālo sniegumu, bet arī vizuālo priekšnesumu – video projekciju un gaismu šovu.

Orķestris “Lords of the Sound” ir sens episko mūzikas tēmu pielūdzējs un regulāri uzstājās Eiropā ar tādiem koncertiem, tostarp slavenu kino komponistu, piemēram, Hansa Cimmera, Ramina Džavadija, Klausa Bādelta, Džeimsa Hovarda un citu komponistu mūziku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.