Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

FOTO. Influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone internetā fanēm piedāvā iegādāties savus matus 45

Influencere un uzņēmēja, veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone socvietnē “Instagram” uzrunājusi savas fanes – viņa piedāvā iegādāties savus matus.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Elīna nekad nav slēpusi, ka ir “par” mākslīgo skaistumu un dažādām uzlabošanas metodēm, tāpat arī – viņa regulāri pieaudzē matus. Tomēr mainot izskatu un frizūru, Didrihsone nonākusi pie secinājuma, ka iepriekšējās matu plāksnītes viņa varētu pārdot citām sievietēm.

“Instagram” stāstiņos Elīna stāsta, ka ir saņēmusi daudzas vēstules no citām sievietēm, kuras viņai jautājušas, kur viņa liek “vecos matus” un vai tos nevēlas pārdot. Tā nu Elīna nonākusi pie secinājuma, ka to patiešām varētu izdarīt.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: ekrānuzņēmums

Elīna arī atklāj, ka tāpēc ir sazinājusies ar matu pieaudzēšanas speciālistiem, kuri viņai atzinuši, ka jau reiz lietotās matu plāksnītes esot pietiekoši kvalitatīvas, tāpēc tās var izmantot atkārtoti. Tad nu, galu galā, “Instagram” Elīna nākusi klajā ar piedāvājumu – ir iespēja iegādāties jau reiz lietotās matu plāksnītes par daudz izdevīgāku cenu nekā veikalos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.