FOTO: Mārcis Judzis/Facebook

FOTO. Jauns gads – jauns sākums! Mārcis Judzis Jauno gadu sagaidījis kopā ar draudzeni 85

Pēc ģimenes skandāla, kas pāršalca sociālo mediju platformas, Mārcis Judzis 1. janvārī, Jaunā  gada iesākumā, vietnē “Instagram”, kā arī sociālo tīklu platformā “Facebook” dalījies ar attēlu, kurā redzams kopā ar gaišmatainu sievieti.

Reklāma
Reklāma
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

“Laimīgu Jauno gadu!” viņš norāda pie ieraksta.

Mūziķis atklāj, ka sieviete, kura redzama attēlā ir Līva Amdure, ar kuru Mārcis Judzis manīts kopā jau pagājušā gada vasarā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušā gada decembrī jau vēstījām par skandālu, kuram sekoja līdzi virkne sociālo tīklu lietotāju. Tika atspoguļoti dažādu pušu komentāri, viedokļi.

Plašo rezonansi sabiedrībā izraisīja Mārča Judža oficiālās sievas Rūtas Judzes ieraksts sociālajos tīklos. Rūta Judze dalījās ar ļoti garu un emocionālu stāstu, kas šokēja sabiedrību. Tajā viņa atklāja daudzas nepatīkamas lietas, kas piedzīvotas attiecībās ar Mārci. Sieviete norādīja, ka šobrīd atrodas ļoti smagā savas dzīves posmā

Savukārt gan Mārcis Judzis, gan citi viņam tuvi cilvēki apsūdzības noliedza. Mūziķis neilgi pēc izskanējušajām ziņām paziņoja par aiziešanu no grupas “Dzelzs vilks”: “Mums paliks mūsu kopīgās dziesmas un paliekošais devums Latvijas kultūrai un mūsu zemei, bet tagad šķiet dzelzs ir kļuvis vairāk plastilīnam līdzīgs. Es neredzu kā tālāk kopā turpināt un katram mums savs ceļš. Mans ceļš mūzikā turpināsies. Ardievu un paldies par zivīm.”

Latviešu rokgrupa "Dzelzs vilks" aizvada sirsnīgu koncertu Siguldā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.