Princis Luiss Ziemassvētkos

FOTO. “Keita Midltone centīsies padarīt šo dienu viņam pēc iespējas īpašāku…” Karaliskā eksperte atklāj aizkustinošu ģimenes tradīciju 17

Princim Luisam 23. aprīlī apritēs seši gadi, un, tāpat kā iepriekšējos gados, lepnā trīs bērnu māmiņa Keita Midltone centīsies padarīt šo dienu viņam pēc iespējas īpašāku, ievērojot aizkustinošu tradīciju, portālam “The Sun” atklāj karaliskā eksperte Dženija Bonda.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Pēc tam, kad Keitas bērni – princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss – būs devušies gulēt, viņa vakaru pavadīs virtuvē, cepot īpašu dzimšanas dienas kūku, lai atzīmētu šo notikumu.

2019. gadā Keita Mērijas Berijas filmā “A Berry Royal Christmas” atklāja, ka viņai patīk gatavot savu bērnu dzimšanas dienas kūkas, un tagad tā ir kļuvusi par ģimenes tradīciju.

CITI ŠOBRĪD LASA
Prinči Džordžs un Luiss, princese Šarlote, Ketrīna Midltone karaļa Čārlza III kronēšanas ceremonijā.

Un, kad tikai nedēļu vēlāk, 2. maijā, viņas meitai Šarlotei būs devītā dzimšanas diena, visticamāk, viņa būs aizņemta virtuvē, darot tieši to pašu.

Karaliskā korespondente Daniela Steisija žurnālam “Hello” sacīja: “Velsas princeses galvenā prioritāte vienmēr ir bijusi viņas bērni. Kopš kļūšanas par māti viņa ir atbalstījusi Džordžu, Šarloti un Luisu visos viņu svarīgākajos dzīves notikumos, ieskaitot Džordža pirmos lielos eksāmenus pagājušajā gadā.”

Prinča Luisa dzimšanas diena tiks svinēta tikai dažas nedēļas pēc tam, kad Keita nāca klajā ar video, kurā pasaulei paziņoja, ka viņai ir diagnosticēts vēzis un viņai tiek veikta “profilaktiskā ķīmijterapija”.

Drosmīgajā video princese stāstīja, ka diagnoze viņai un viņas vīram princim Viljamam bijusi milzīgs šoks un ka viņi veltījuši laiku, lai saviem trim bērniem visu izskaidrotu viņiem piemērotā veidā.

Prinča Viljama un Keitas Midltones bērni: princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.