Gvineta Paltrova uzvar tiesā par negadījumu slēpošanas kūrortā

FOTO. Kinozvaigzne Paltrova tiesā par negadījumu slēpošanas kūrortā attaisnota. Tiesas sēdes beigās aktrise izdarījusi ko neparastu 22

Jau tika ziņots, ka Holivudas kinozvaigzne Gvineta Paltrova uzvarējusi tiesas prāvā pret ārstu Teriju Sandersu, kurš bija iesniedzis tiesā prasību pret aktrisi, apgalvojot, ka tieši viņa 2016.gadā slēpojot kūrortā viņā ietriekusies, nodarot nopietnus miesas bojājumus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

76 gadus vecajam vīrietim pēc šīs sadurmses bija vairākas lauztas ribas, kā arī viņš bija guvis smadzeņu traumu. Viņš no aktrises pieprasīja 250 000 ASV dolāru kā morālo kompensāciju.

Tiesā Paltrova liecināja pirmā. Viņas sniegtās liecības bija pilnīgi pretējas ārsta apgalvotajam. Viņa stāstīja, ka vīrietis esot ietriecies viņā un viņai arī šķitis, ka seksuāli uzmācies.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Iespējams, ka kāds ar mani dara kaut ko nepiedienīgu? Mans prāts strādāja ļoti ātri un centās izskaidrot, kas notiek. Divas slēpes atradās starp manām slēpēm, un es biju spiesta kājas turēt platāk. Pie manis no aizmugures piespiedās ķermenis, turklāt vēl es dzirdēju ļoti dīvainas, krācošas skaņas. Mans prāts centās izskaidrot, kas notiek,” – tiesā teica aktrise.

Pēc tam liecināja ārsts Terijs Sanders, kurš savā liecībā bija ļoti emocionāls. Viņš stāstīja: “Atceros, ka viss bija lieliski. Bet pēc tam es izdzirdēju to, ko nekad nebiju dzirdējis slēpošanas kūrortā, un tas bija šausminošs kliedziens. Pēc tam es saņēmu spēcīgu sitienu no aizmugures, un es kādu brīdi “lidoju”, pēc tam kritu.”

Prāvas laikā tiesa uzklausīja vairāku cilvēku liecības, starp kuriem bija Paltrovas meita Epla Mārtina un dēls Mozess Mārtins, kas sadursmes dienā bija slēpojuši kopā ar māti.

Aktrise Gvineta Paltrova tiesas zālē

Lai noskaidrotu patiesību tiesā tika pieaicināti arī medicīnas un kalnu slēpošanas eksperti, un, galu galā, spriedums bija par labu aktrisei, ziņo izdevums “Variety”. Pēc tam Paltrovai simboliski tika piešķirta kompensācija 1 ASV dolāra apmērā.

Pirms triumfāli doties ārā no tiesas zāles un pamāt žurnālistiem un fotogrāfiem, aktrise piegāja pie ārsta Terija Sandersa un viegli pieskārās viņa plecam. “Es jums novēlu visu to labāko,” – viņa klusi noteica. Sanders pēc tiesas sēdes žurnālistiem atklāja, ko atbildējis aktrisei. Viņš esot teicis: “Paldies, mana dārgā”. Uz žurnālistu jautājumu, ko viņš darīs tālāk, viņš pajokojis un atbildējis, ka, visticamāk, uz kalnu slēpošanas kūrortiem vairs nebrauks, ka varbūt varētu izmēģināt Disnejlendu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.