Operdziedātāja Inese Galante ar Latvijas prezidentu Egilu Levitu un meitu Diānu.
Operdziedātāja Inese Galante ar Latvijas prezidentu Egilu Levitu un meitu Diānu.
Publicitātes foto

FOTO: krāšņi noslēdzies festivāls “Summertime” – viesu vidū arī Zatlers, Vējonis un Levits 0

11. augustā ar lielisku koncertu noslēdzies 15. starptautiskais mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” – spilgtas tradīcijas un gaišas brīvdienas, kuras katru gadu gaida visi svētku fani un dalībnieki.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
Lasīt citas ziņas

Jubilejas gadā organizatori sagatavoja īpašu programmu ar spilgtākajiem izpildītājiem no visas pasaules, kas skatītājiem sniedza brīnišķīgu mūziku un neaizmirstamas emocijas.

Svētku koncerta programma piedāvāja dažādus žanrus – sākot no iecienītākās klasikas līdz apbrīnojamām muzikālām simbiozēm, un, kā vienmēr, krāšņa un nevienu vienaldzīgu neatstājoša, jaunu un varenu muzikālu izpildījumu uguņošana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau piecpadsmit gadus pēc kārtas uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcējas latino, džeza, rokenrola, fankmūzikas, Balkānu un klasiskās mūzikas zvaigznes, visiem festivāla viesiem nodrošinot burvīgus mūzikas svētkus.

Krāšņi un svinīgi noslēdzies festivāls "Summertime"

Tradicionāli, leģendārais, pasaules operas dīvas Ineses Galantes iedvesmotais festivāls iezīmēs Jūrmalas vasaras koncertsezonas kulmināciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.