Noskaidroti "Supernova 2022" finālisti!

FOTO. “Supernova” vadītājs Lauris Reiniks atzīst, ka šovā piedzīvojis pagalam neveiklu mirkli 16

Pievieno LA.LV

Aizritējušais “Supernova” pusfināls, kas tika aizvadīts pagājušās nedēļas nogalē, šķiet, varētu būt pārpratumiem bagātākais šovs. Neskaitot to, ka dziedātāja Aminata īsi pirms tiešraides paziņoja, ka ir saslimusi, tāpēc priekšnesumu sniegs tiešraidē no mājām, bet grupas “Citi zēni” mūziķis, izveicot špagatu uz skatuves saplēsa bikses tieši “tur” un nokļuva visai neērtā situācijā. Tagad, kā izrādījies, arī šova vadītājs, mūziķis Lauris Reiniks, kurš uz skatuves kāpa kopā ar Ketiju Šēnbergu, piedzīvojis neveiklu pārpratumu.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas
Mūziķis un TV personība Lauris Reiniks

“Vakar bija tikai viens neveikls brīdis, ko jūs neredzējāt. Šovs beidzas, aiziet titri, mēs ar Ketiju automātiski apgriežamies un sākam teikt “apsveicam” un spiežam rokas mūziķiem uz skatuves… tiem 7… Pieņemsim, ka sveicām ar piedalīšanos. Kā popielās tiem, kas neuzvar…” – Lauris pats to atklāja socvietnē “Twitter”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aminata sniedz priekšnesumu no mājām:

“Citi zēni” mūziķis saplēš bikses:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.