TV personība un žurnāliste Lelde Ceriņa

FOTO. Lelde Ceriņa, kā novērots, piedzīvojusi vizuālas pārvērtības: kas mainījies viņas izskatā? 77

TV personība Lelde Ceriņa, kā novērojis žurnāls “Kas Jauns”, ļāvusies  vizuālām pārvērtībām. Viņa bija ģērbusies melnā blūzē, kā arī minisvārkos un klasiskā žaketē, apmeklējot izstāžu atklāšanu mākslas centrā “Zuzeum”, taču viņas sejā novērotas pārmaiņas.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

“Kas Jauns” novēroja, ka sievietes sejā manāmas vizuālas pārvērtības – viņa, kā tiek norādīts, ļāvusies deguna formas korekcijai. Taču pati par to viņa publiski nav runājusi.

Jau vēstījām, ka Lelde Ceriņa jauno gadu iesākusi ar jaunu amatu – tagad viņa ir arī TV3 laika ziņu vadītāja. “Ceļš ved jaunos izaicinājumos!” viņa norādīja ierakstā, kas publicēts vietnē “Instagram”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Esmu ļoti gandarīta pievienoties un papildināt tādu profesionāļu komandu, kāda ir TV3 ziņu dienests. […] Pirms desmit gadiem tieši laika ziņu vadīšana bija mans pirmais uzdevums dzīvajā ēterā,” L.Ceriņa piebilst.

Gada noslēgumā Lelde Ceriņa šķīrās no vīra Aivja Ceriņa. Viņi bija precēti kopš 2018. gada maija un ir vecāki meitai Adelei un dēlam Francim.

Pilns raksts lasāms “Kas Jauns” 20. februāra numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.