Lelde un Aivis Ceriņi dažādos laikos

VIDEO. Lelde Ceriņa par piedzīvoto: “Mācībstundas ir saņemtas. Krietni smagākas nekā būtu gribējies” 0

Jau vēstījām, ka gada noslēgumā, Vecgada vakarā, TV24 raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš sociālo tīklu platformā “Facebook” dalījās ar skumju ziņu. Kā viņš norāda, viņa un viņa sievas Leldes Ceriņas laulība esot šķirta.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Arī Lelde Ceriņa netieši vēlējusies pavēstīt skumjo vēsti, tāpēc dalījusies ar ierakstu sociālo tīklu platformā “Instagram”: “| 2023 | mācībstundas ir saņemtas. krietni smagākas, kā būtu gribējies, bet rezumējot gadu ir daudz par ko pateikties. snīpjus augšā, soļojam tālāk!”

Ierakstam pievienots video ar atskatu uz mirkļiem no 2023. gada Leldes Ceriņas dzīvē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentāros L.Ceriņai tiek veltīti atbalstoši vārdi un laba vēlējumi.  “Lai Tavs jaunais ir arī kā jauns sākums visam labajam, kas mūsu dzīvēs iespējams!” kāda komentētāja norāda. Cita piebilst: “Mīļā Lelde! Mācībstundas visas dzīves garumā saņemam mēs visi. Tu būsi laimīga! Sildi, spīdi, staro un lai TOP jaunais!”

A.Ceriņš savā ierakstā norādīja: “Jauns gads nereti nāk kā tīrs audekls – gribas uz tā vilkt tikai gaišas līnijas, tāpēc vēl vecajā es un Lelde vēlamies dalīties ar mums sāpīgu ziņu. Esam šķīruši laulību un turpmāk iesim katrs savu ceļu. Esmu ilgtermiņā rīkojies kā kretīns un laulībā pārkāpis dotos solījumus. Man pašam no sirds žēl, ka pazaudēju tik vienreizēju sievieti un savu bērnu mammu.

Mīlot savus bērnus, uzturēsim cieņpilnas un draudzīgas attiecības arī turpmāk. Lūdzu respektēt šo lēmumu un netraucēt šajā sarežģītajā dzīves posmā.”

TV personība un žurnāliste Lelde Ceriņa
SAISTĪTIE RAKSTI