Grupa "bet bet" uzstājas skatītāju pārpildītā Saulkrastu estrādē

FOTO. Lieliski jaunumi no populārās latviešu grupas “bet bet” 11

Grupa «bet bet», kura nesen ar panākumiem noslēgusi savas pastāvēšanas 30 gadu jubilejas koncertu sēriju, ir sagatavojusi jaunu un sirsnīgu Ziemassvētku koncertprogrammu, kuru, sākot ar 15.decembri, būs iespēja noklausīties un noskatīties Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle». Pavisam plānoti deviņi koncerti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Koncertos skanēs ziemas sezonas hiti – «Nakts» (Jānis Lūsēns/Guntars Račs), «Zvani un sveces» (Raimonds Pauls/Guntars Račs), kā arī grupas dalībnieku sarakstītās dziesmas «Ziemassvētki», «Burvīga nakts», «Klausies» un «Vēl viens gads ir beidzies». Protams, neaizpaliks pasaules Ziemassvētku klasiskie skaņdarbi no grupas 1998. gadā izdotā albuma «Burvīga nakts». «Jaunās atdzims vairākas sen aizmirstas dziesmas no daudzajiem albumiem. Koncertos būs arī kādi īpašie viesi, un tos papildinās vizuālas videoprojekcijas,» piebilst mūziķi.

"bet bet" jubilejas koncerts Liepājā
CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, labāko dziesmu izlasi, jaunu grupas koncertalbumu ar jauno Ziemassvētku programmu. Savukārt pēc koncerta būs iespēja satikt koncerta dalībniekus un saņemt autogrāfus. Būs pieejamas arī populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas, tostarp – populārā dzejoļu grāmatiņa «Reiz Ziemassvētkos».

Grupa «bet bet» gandrīz nemainīgā sastāvā uz skatuves darbojas jau 33 gadus, un savu varēšanu apliecinājuši neskaitāmos festivālos Latvijā, kā arī uzstājoties Polijā, Somijā, Zviedrijā, Īrijā un Norvēģijā, vienmēr pulcējot pilnas zāles un sniedzot klausītājiem labāko. Izdoti jau vairāk nekā desmit studijas albumi un dziesmu izlases, iegūtas balvas un pagodinājumi, taču grupas dalībnieki joprojām par lielāko balvu uzskata savu klausītāju atbalstu, aplausus un smaidus. «Gaidīsim jūs uz kopīgu svētku svinēšanu!» aicina mūziķi.

Grupas dalībnieki nemainīgi ir: Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss), Guntars Račs (sitamie instrumenti, dzejoļi, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra, balss) un Andris Alviķis (bass, balss).

Koncertu norises vietā darbosies kafejnīca un ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.

Grupas «bet bet» Ziemassvētku koncerti «Ulbrokas pērlē» notiks:

15.decembrī plkst.19
16.decembrī plkst.12
17.decembrī plkst.12
20.decembrī plkst.19
21.decembrī plkst.19
22.decembrī plkst.19
25.decembrī plkst.12
26.decembrī plkst.12
27.decembrī plkst.19

Biļetes uz koncertiem varēs iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Grupas “bet bet” dziesma “Mana mīļā meitene”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.