Liepājā svin pilsētas 399.dzimšanas dienu ar pastaigu "Izgaismotā Liepāja!"

FOTO. Liepāja atzīmē 399.dzimšanas dienu! Tam par godu četrus vakarus vēju pilsētu grezno krāšņi un iespaidīgi gaismas objekti 20

Liepājas 399. dzimšanas dienas ietvaros organizētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja” šogad notiek četrus vakarus – 15., 16., 17. un 18. martā – no plkst. 19.00 līdz 23.00. Šī gada vadmotīvs ir “Jaunatklāj vietējo!” – tā būs iespēja nedaudz novirzīties no ierastā maršruta un ieraudzīt savu pilsētu no cita skata punkta, tā informē Liepājas pilsētas domes pārstāvji savā mājas lapā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Arī šogad gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas, video mākslinieki no visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi.

Šī gada izgaismotās pastaigas vadmotīvs, par kuru reflektēs gaismu un video mākslinieki, ir Liepājas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 viena no tematiskajām līnijām – “Jaunatklāj vietējo!”. Pastaigā “Izgaismotā Liepāja” būs apskatāmi aptuveni 20 gaismas objekti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Liepājas dzimšanas dienas vakarā, 18. martā, plkst. 19.00, koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies ikgadējā “Goda un gada liepājnieks” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā par īpašiem nopelniem pērnā gadā sveiks 11 liepājniekus, bet par sasniegumiem mūžā garumā godinās vienu Goda liepājnieku. Bezmaksas ieejas kartes var saņemt koncertzāles Informācijas centrā.

Uz īpašu Liepājas dzimšanas dienas desertu aicinās arī vairākas Liepājas kafejnīcas un restorāni – beķereja “Roma”, kafejnīcas “Sakta”, kafejnīca “Panna”, kafejnīca “Valhalla Wine & Coffee”, kafejnīca “Vējš Cafe”, kafejnīca “Čello”, restorāni “Hoijeres krogs”, restorāns/bārs “Kapteinis”, restorāns “Maestro Design Hotel & Restaurant”, restorāns “MO Liepāja”, restorāns “Oskars”, restorāns “Parka Paviljons”, restorāns “Piano”, restorāns “Tik un tā” un burgernīca “Pasta burgers”.

Pirmdien, 18. martā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu – pilsētas maršruta autobusus un tramvajus – jau tradicionāli varēs izmantot bez maksas. Plašāku informācij variet lasīt ŠEIT.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.