Dziesmuspēles "Tobāgo!" pēdējā izrāde.

FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 124

Šajā vasarā un rudenī Latviju apceļos Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskā dziesmuspēle “Tobāgo!” jaunā aktieru sastāvā.  Kaislīgas diskusijas izraisījis lēmums Andra Bērziņa spēlēto lomu nodot Edgaram Pujātam. Izdevums “Kas Jauns”, atsaucoties uz vienu no Bērziņa “Tobāgo!” kolēģiem, vēsta, ka iemesls šādam lēmumam ir aktiera sievas Ineses pārlieku lielā kontrole. Tomēr aktieris tos nosaucis par meliem un sociālajos tīklos publicējis detalizētu ierakstu, kurā atklāj savu versiju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

Kā noskaidrojis žurnāls “Kas Jauns”, Bērziņš, kurš “Tobāgo!” spēlē Hansenu un uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem izrādes varoņiem, aktiera sieva traucējot viņa radošajā procesā un iesaistoties visur, kur tas neesot nepieciešams:

“Ar viņu neko nevar sarunāt, jo visu laiku priekšā ir sieviete. Aģente, menedžere, režisore, kostīmu māksliniece, ģērbēja, miesassargs – viņa ir viss!
CITI ŠOBRĪD LASA

Visi zina, ka režisoram ar Bērziņu strādāt cerību nav – ja Andrim izrādē ir loma, tad to uz sevi paņem viņa sieva, nosakot katru viņa soli, kustību un darbību.”

Gan aktieri, gan organizatori sapratuši, ka sadarbība ar Bērziņu varot sagādāt lielas galvassāpes, jo Inese morāli ietekmējusi un pat terorizējusi Bērziņa skatuves partnerus. Viņa sievai esot radušās aizdomas par Madaru Botmani, kura izrādē spēlē Andra mīļoto krogusmeitu Liliju.

Andris Bērziņš žurnālam norādījis, ka iemesls tam, kāpēc viņš nebūšot redzams izrādē, ir piedāvātais honorārs un dažu “prīmu” intrigas, tomēr pēc raksta iznākšanas sociālajos tīklos publicējis daudz plašāku skaidrojumu šim lēmumam.

Vietnē “Facebook” viņš atklāj, ka atteicies spēlēt, jo, viņaprāt, Madara Botmane nav salīdzināma ar tādām aktrisēm kā Rēziju Kalniņu, Viju Artmani, Lilitu Bērziņu u.c., piebilstot, ka reiz viņa pirmizrādē, kas norisinājās Valmierā, nākusi viņam līdzi uz krūmiem, kad viņš gājis nokārtot dabiskās vajadzības.

“Laikam lomas, mīlas iespaidā arī gribēja pieturēt man biksītes,” viņš skaidro.

Tāpat aktieris pastāsta, ka vēlmi piedalīties nomācot izmaiņas aktieru sastāvā (esot nomainīta vairāk nekā puse iepriekšējo aktieru), un uzsver, ka viduvējību intrigas, kas vērstas pret viņa sievu, nav viņam pieņemamas. “Neaizmirstiet, ka es 2012. gadā vispār būtu zem zemes, ja Inesīte man nebūtu izglābusi dzīvību, nozogot no bijušās sievas knaiblēm un šizofrēnijas,” Bērziņš raksta un piebilst, ka ļoti mīl un ciena savu sievu. Arī telefons viņiem esot viens un stāvot pa vidu, visur viņi dodoties kopā, tomēr esot cilvēki, kuri to nesaprot.

“Tā mēs tagad arī dzīvojam – mīlestībā un uzticībā. (..) Īsta mīla ir Dieva dāvana,” raksta Andris.

Aktieris publicējis arī ziņu no producenta un pievienojis attēlus, kuros skaidri esot redzams, ka viņa sieva viņam neko neesot aizliegusi. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” ieraksta noslēgumā norāda Andris.

Pilns raksts lasāms žurnāla “Kas Jauns” 11. jūnija numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.