TV šova “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” filmēšanas komanda.
TV šova “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” filmēšanas komanda.
Foto no Mika Ozoliņa personīgā arhīva.

FOTO: Miks Ozoliņš gatavs stāstīt par grēcīgo Ameriku: meksikāņu mafija, lēkājoši auto un karstasinīgas meitenes 0

ASV dzīvojošais latviešu režisors Miks Ozoliņš, kas jau iepriekš nonācis ziņu virsrakstos gan ar savas privātās dzīves līkločiem, gan attiecību un seksa semināriem un citiem amerikāniskiem gājieniem, atgriezīsies Latvijā ar izklaidējošu šovu “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Šovā Miks sola skatītājiem parādīt īsto Ameriku jeb konkrētāk tās karstāko un grēcīgāko štatu Kaliforniju – to, kuru nesastapt tūrisma ceļvežos un neatrast pašiem bez vietējo (gan Kalifornijas latviešu, gan amerikāņu) palīdzības. Jau jūlijā “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” nonāks pie skatītājiem filmu, seriālu un tiešraižu lietotnē Shortcut, kas pieejama arī Helio iTV, savukārt rudenī to izrādīs kanālā 360TV.

“Skatītāju vēlme pēc vietējā TV satura mūs mudinājusi ar vēl lielāku jaudu ieguldīt pašmāju šovu un seriālu veidošanā. Strādājot plecu pie pleca ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu profesionāļiem, skatītājus pārsteigsim ar spilgtiem un drosmīgiem izklaides projektiem, kas liek aizdomāties un sabiedrībā raisa diskusijas. Šobrīd līdz ar Mika Ozoliņa šovu “Helio Media” paspārnē top vairāki ambiciozi TV projekti, piemēram, kopražojuma seriāls ar Ukrainu “Markuss”, jaunā “Caur ērkšķiem uz..” sezona u.c. Tie priecēs gan aizrautīgos piedzīvojumu meklētājus, gan tos, kuri ekrānos meklē jēgpilnumu un pozitīvas emocijas,” atklāj Helio Media izpilddirektors Kaspars Ozoliņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šova vadmotīvu kalpo frāze “iebrauc dziļāk”, jo Miks iekuļas piedzīvojumos un satiek cilvēkus, par kuriem var pastāstīt tikai vietējie iedzīvotāji, kuri visbiežāk paši ir konkrētās kultūras daļa. Jau pirmajā epizodē iepazīsim Mika latviešu draugus un “iebrauksim dziļāk” Amerikas latino kultūrā ar bēdīgi slavenās meksikāņu mafijas MS-13 bijušajiem locekļiem. “Pirms došanās uz tikšanos zināju, ka MS-13 grupējums ir tikpat nežēlīgs kā krievu un albāņu mafijas un mēs principā riskējot ar savu drošību. To arī izjutām uz savas ādas – pirmās piecas minūtes bija diezgan slidenas, kamēr visi galvenie latinosi neuzzināja, ka šos baltos čaļus uzlūdzis viņu biedrs ar segvārdu Zirneklis,” stāsta Miks. Šo viesošanos papildinās autotūninga fanu sapnis – izbrauciens latino kultūrai raksturīgajā lēkājošā auto, kam balstiekārtas ļauj pacelt un nolaist kādu no mašīnas pusēm, tiesa šinī reizē to vadīs 11 gadus vecs meksikāņu puika..

Par to, kā nonācis līdz šāda šova veidošanai, Miks stāsta: “Ar moci braukāju katru dienu, un man patīk spontāni izbraucieni – kaut ko nezināmu izpētīt dziļāk, iekulties dēkās.. un kādēļ gan tā inčīgi nedokumentēt savas piedzīvojumu un ceļojumu hronikas! Vēlējos izveidot tādu kā subjektīvās žurnālistikas stila – šova VICE un seriāla Californication (Latvijā sauktu par Grēcīgā Kalifornija) apvienojumu, kas ļautu cilvēkiem kā mušai, kas nosēdusies uz sienas, nepamanītai novērot īsto ASV dzīvi.”

“Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” turpinās izaicināt skatītāju ik sēriju – Miks dosies uz “saldo puišu” rajonu, iepazīsies ar jaunumiem intīmpreču veikalā, paviesosies Harley-Davidson servisā, iekulsies avantūrās ar karstasinīgām meitenēm – taps samulsināts sarunā ar precētu meiteņu pāri, piepeši nokļūstot meiteņu pretjautājumu krustugunīs, tiks izaicināts “Patiesība vai uzdrīkstēšanās” spēlē kopā ar temperamentīgu amerikāņu meiteni. “Pašam apskatītās tēmas un notikumi nešķiet īpašs tabu – par līdzīgām tēmām jau runājām pirms gandrīz 15 gadiem, ar tēvu veidojot skandalozo Dāvidšovu. Iespējams tas tāpēc, ka jau sen esmu ātri un vienkārši spējis atrast kopīgu valodu gandrīz ar jebkuru cilvēku, jo izjūtu pret viņiem empātiju. Man ir svarīgi daļu no tā nodot tālāk – paplašināt tautiešu redzesloku, palīdzot ieskatīties pāri stereotipiem un mazinot viņu aizspriedumus,” uzsver Miks Ozoliņš.

Jaunā šova “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” scenārists, producents, un režisors ir ASV dzīvojošais Miks Ozoliņš, kurš šobrīd radījis četras sērijas, pasūtītājs: Helio Media. Jau jūlijā šovu varēs redzēt filmu, seriālu un tiešraižu lietotnē Shortcut, kas pieejama arī Helio iTV, savukārt rudenī to izrādīs kanālā 360TV.

Reklāma
Reklāma

Mika Ozoliņa kontā ir pilnmetrāžas filma “Es Gribu Tavu Meiču!”, īsfilmas “Forsake Me Not” un “Apartment”, kā arī vairāki TV šovi. Savulaik, uzvarējis atklātā “MTV Latvia VJ search” konkursā Miks kļuva arī par MTV Latvia seju un raidījumu vadītāju.

Amerikā dzīvojošais latviešu režisors Miks Ozoliņš
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.