Ogrē elektrības cenas Ziemassvētkus neaizēno: iedegti skaisti rotājumi visā novadā

FOTO. Ogrē elektrības cenas Ziemassvētkus neaizēno: iedegti skaisti rotājumi visā novadā 33

Šonedēļ daudzviet Ogres novadā tika iedegtas svētku egles un Ziemassvētku rotājumi. Šogad Ogres novadā līdz ar jau esošajiem ir uzstādīti trīs jauni oriģināldizaina vides objekti – “Lielvārdes josta un egle” Lielvārdē, “Saule” Ķegumā un “Gaismas grāmata” Ikšķilē.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Gaidot svētku egles iedegšanu, Ogrē notika izrāde bērniem “Čučumuižas Ziemassvētku pasaka”. Pirms lielās egles iedegšanas Ogrē klātesošos uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, kurš atzina, ka Pirmās adventes svētki ir ģimenes svētki, arī Ziemassvētku gaidīšanas un mīlestības svētki, tāpēc aicināja ikvienu novērtēt to, ka ir iespēja būt kopā ar savu ģimeni un pateikties par to, ka esam viens otram.

Lielvārdē pirms svētku egles iedegšanas darbojās rūķu pasts, uzstājās grupa “Eridana”. Savukārt Ķegumā 27. novembrī bija iespēja noskatīties komēdiju ģimenei “Circenīša Ziemassvētki”, notika radošās darbnīcas, bija iespēja uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim un darboties kopā ar Ķepu patruļas varoņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pie Ķeguma pilsētas eglītes Ziemassvētku pastkastīte darbosies līdz pat 15. decembrim. Ja ir vēlēšanās nosūtīt Ziemassvētku vecītim vēstuli un saņemt atbildi, tad jāuzraksta vēstule, norādot savu adresi, vārdu un uzvārdu (sīkāka informācija pa tālruni 22010300, Dace).

Svētku eglītes 27. novembrī tika iedegtas arī Tomē, Rembatē, Birzgalē, Taurupē un Krapē.

2. decembrī plkst. 16.00 svētku egles iedegšanas pasākums notiks Ķeipenē, plkst.18.00 – Jumpravā, bet 4. decembrī plkst.16.00 – Madlienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”