Ekonomika
Bizness

FOTO: Rīgā top jauna koprades telpa, kuras izveidē investēs ap 700 000 eiro0


Rīgā būs jauna koprades telpa.
Rīgā būs jauna koprades telpa.
Publicitātes foto

Šī gada vasaras beigās Rīgā tiks atklāta koprades telpa “Workland Telegraph”, kuras izveidē tiks investēti aptuveni 700 000 eiro.

Tajā atradīsies 160 vietas darbam, piedāvājot ne tikai kopstrādes iespējas, bet arī augstas kvalitātes, pilna servisa privātus birojus, tikšanās telpas, pasākumu rīkošanas zonu un koplietošanas telpas. Šobrīd jau sākusies biroju telpu rezervācija.

“Workland Telegraph” atradīsies vēsturiskajā telegrāfa ēkā Vecrīgā, Audēju ielā 15.

Izmaksas par īri svārstīsies no 220 eiro mēnesī par darba vietu koprades telpā, līdz 300 eiro mēnesī par atsevišķa biroja telpām (par personu).

“Workland Group” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Indreks Hāls norāda, ka, izvēloties darba vietu kopstrādes telpās vai privātu biroju koprades centros, uzņēmumiem ir iespēja daudz gudrāk izmantot savus resursus. Nav nepieciešams investēt, piemēram, biroja mēbelēs vai algot uzkopšanas servisu.

Koprades telpās tas viss jau ir iekļauts izmaksās. Turklāt tā ir iespēja uzņēmumiem ne tikai daudz precīzāk izvērtēt un noteikt biroja lietošanas vajadzības, bet arī kopā ar citu nozaru pārstāvjiem radīt augsni jauniem sadarbības projektiem.

“Mūsu līdzšinējie pieci kopstrādes biroji ir lielisks apliecinājums šai sinerģijai. Tāpēc arī turpmāk plānojam paplašināties un piedāvāt arvien jaunas iespējas mūsu uzņēmējiem,” atzīmē I. Hāls.
"Workland" Rīgā veidos jaunu koprades telpu

“Workland” šobrīd ir pieci strādājoši biroju centri Tallinā, Rīgā un Viļņā, un līdz 2020. gadam uzņēmums ir apņēmies investēt 4,5 miljonus eiro vēl 10 biznesa centru izveidē Baltijas valstīs, kā arī paralēli lūkojas pēc iespējām attīstīt arvien jaunus biznesa centrus.

“Workland” ir strauji augošs, pilna servisa biroju un koprades telpu operators, dibināts 2016. gadā, ar biroju centriem Viļņā (Gedimino 20 un Didžioji 18), Tallinā (Hobujaama 4 un Pärnu mnt 12) un Rīgā (Krišjāņa Valdemāra 21-20).

Saistītie raksti
“Workland” misija ir nodrošināt pielāgojamas platības darba vietas, profesionālus pakalpojumus un atbalstošu kopienu uzņēmumu darbības izaugsmei.

“Workland” lielākais akcionārs ir investīciju uzņēmums BaltCap (75%), savukārt 25% uzņēmuma daļu pieder Indrekam Hālam (Indrek Hääl), “Workland” valdes priekšsēdētājam.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
Aptauja atklāj, cik droši esam par saviem ienākumiem krīzes laikā
23 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Valdības priekšlikums satur vairāk risku nekā ieguvumu. Cīņa par Liepājas ostas kontroli
1 diena
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ir kāds labs risinājums veco riepu izmantošanai. Vai valsts būtu gatava ieguldīt tehnoloģijas attīstībā?
1 diena

Lasītākie

IE
Ināra Egle
Latvijā
Deputātos mostas lokālpatriotisms – bet tikai vārdos
2 stundas
GP
Gunta Paavola
Pasaulē
Kā Andris Somijā būvē olimpisko stadionu. Pēc žurnālistu saceltā skandāla par neizmaksātajām algām un briesmīgo sadzīvi, situācija uzlabojas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Plus 30, sutīgs, negaisi, lietusgāzes, liela krusa un vētra – nākamās nedēļas laika prognoze
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Portālā LA.LV un kanālā “RīgaTV 24” būs skatāmas ģenerālprokura amata kandidātu debates
18 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Žurnāls: Vācijas labējā spārna ekstrēmisti izgājuši apmācību nometnē pie Sanktpēterburgas
1 stunda