Ekonomika
Bizness

IKEA paziņo par jauniem plāniem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Islandē0

Foto: Karīna Miezāja

IKEA franšīzes ņēmējs Baltijas valstīs un Islandē veido komandu uzņēmuma digitalizācijas paātrināšanai četrās valstīs – Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Islandē.

Komanda strādās Viļņā un tajā sākotnēji būs astoņi speciālisti, tās mērķis būs padarīt IKEA franšīzes ņēmēju par digitālo līderi Baltijas valstu un Islandes mazumtirdzniecībā.

IKEA Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijas valstīs un Islandē Elvirs S. Sveinsons norāda, ka digitālās attīstības komandai būs divi galvenie uzdevumi: uzlabot klientu pieredzi visos saziņas kanālos un paaugstināt darba efektivitāti IKEA struktūrvienībās Baltijas valstīs un Islandē.

“Ilgtermiņa mērķis ir padarīt digitālo attīstību par mūsu darba standartu. Īstermiņā vēlamies uzlabot ikdienas darbu uzņēmumā. Šobrīd ieplānoti jau vairāk nekā 150 dažādi projekti digitālās kompetences nodrošināšanai,” stāsta E. S. Sveinsons.

Šobrīd IKEA meklē vēl sešus speciālistus darbam Viļņas birojā. Kandidātiem nepieciešamas prasmes projektu vadīšanā, tīklošanā, “Microsoft Dynamics NAV” un tīmekļa izstrādē.
E. S. Sveinsons informē, ka speciālistus meklē gan Lietuvā, gan citās valstīs.

Pirmajā gadā investīcijas IKEA franšīzes ņēmēja digitalizācijā visās četrās valstīs sasniegs 0,5 miljonus eiro, un plānots, ka turpmākajos gados tās būs apmēram viens miljons eiro gadā.

Saistītie raksti

“Mēs jau esam veiksmīgi īstenojuši digitālās attīstības projektus gan Baltijas valstīs, gan Islandē, taču ar jauno komandu esam nolēmuši paātrināt pārvērtības, tā reaģējot uz pieaugošo nepieciešamību pēc digitāliem risinājumiem,” saka E. S. Sveinsons.

Pēc viņa teiktā, nākamie plānotie projekti ir jauni tīmekļa risinājumi un e-komercijas nodrošināšana Baltijas valstīs un Islandē.
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.