Intars Busulis vada TV šovu "Mini pa trim"

FOTO. “Sapņa piepildījums un reizē arī izaicinājums” – dziedātājs Intars Busulis nāk klajā ar jaunumiem 25

Piektdien, 22. septembrī plkst. 21.15, pie kanāla TV3 skatītājiem ar piekto sezonu atgriezīsies jautrā attapības spēle “Mini pa trim”, kas piektdienu vakaros ienesīs īstu ballītes sajūtu ikviena skatītāja mājās. Desmit nedēļu garumā sabiedrībā zināmas personas ar ģimenēm vai draugiem meklēs vai mēģinās uzminēt pareizās atbildes uz raidījuma vadītāja Intara Busuļa āķīgajiem jautājumiem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Pirmā raidījuma epizode būs veltījums TV3 25 gadu jubilejai, tāpēc arī dalībnieku vidū būs redzamas kanālā iemīļotas personības. Aktieru komandu pārstāvēs Ģirts Ķesteris, Jānis Jarāns un Artūrs Dīcis, raidījuma “Nu, nopietni?” komandu pārstāvēs Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze un Māra Sleja, bet “X Faktora” komandā redzēsim Reini Sējānu, Maratu Ogļezņevu un Markusu Rivu.

“Mācoties mūzikas skolā, mūzikas vidusskolā un spēlējot trombonu, es kādreiz sapņoju, ka varētu strādāt radio vai televīzijā. Nu, lūk – “Mini pa trim” ir sapņa piepildījums un reizē arī izaicinājums komunicēt ar vēl neiepazītiem, fantastiskiem cilvēkiem. Pateicoties raidījumam esmu jau saņēmis piedāvājumus vadīt kāzas, gaidu kad man piedāvās vadīt bēres. Jā, “Mini pa trim” – tas ir dzīve. Man ir liels prieks būt saistītam ar šo raidījumu un vadīt jau tā piekto sezonu,” pārdomās par gaidāmo raidījumu dalās Intars Busulis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Katrā raidījumā savā starpā sacentīsies trīs komandas, kuras spēlēs jau līdz šim iepazītās spēles, taču jaunā sezona sev līdzi nes arī pavisam jaunas spēles, viena no tām – noslēpumu kaste. Kastē tiks ievietots kāds objekts, ko viens no komandas dalībniekiem aptausta, bet pārējie komandas dalībnieki uzdot precizējošus jautājumus par kastes saturu, lai uzminētu, kas tur paslēpts. Tomēr tas, kurš tausta šo objektu, drīkst atbildēt tikai un vienīgi ar “jā” vai “nē”.

Vēl viens jaunums šajā sezonā ir spēle “Zibensturnīrs” pirms fināla, kas dos iespēju atgūties tiem, kuriem iepriekšējās kārtās veicies vissliktāk. Tajā būs minūtes laikā uz elektroriteņa jācenšas uzmīt iespējami lielāku elektroenerģijas apjomu. Jo ātrāk un spēcīgāk dalībnieks mīsies, jo vairāk punktus savai komandai nopelnīs.

Savukārt spēlē “Atpakaļ skolā”, ko skatītāji iepazina jau aizvadītajā sezonā, šoreiz trakais profesors ir sagatavojis jaunu jautājumu kategoriju “Mūžu dzīvo, mūžu mācies”, kurā līdzās jautājumiem par matemātiku, mākslu un citiem mācību priekšmetiem būs arī citi āķīgi jautājumi.

Fināla uzdevums arī šajā sezonā paliks nemainīgs – skaitīt vai minēt visdažādākās lietas. Šajā sezonā kopā ar komandu dalībniekiem skaitīsim marinētus gurķus, kukurūzu, mērces, dzintarus, cilvēkus gleznās un daudz ko citu.

Skaties jautro attapības spēli “Mini pa trim” un meklē atbildes uz jautājumiem kopā ar spēles dalībniekiem jau no 22. septembra piektdienu vakaros plkst. 21.15 kanālā TV3.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.