Mūziķi, aktieri un interneta slavenības filmējas latviešu komēdijā "Tējas laiks"

FOTO. Slaveni pašmāju aktieri, populāri mūziķi un interneta zvaigznes kopā filmējas latviešu komēdijā 17

Vairāki Latvijas mūziķi, aktieri un interneta slavenības apvienojušies melnās komēdijas “Tējas laiks” uzņemšanā. Seriāls vēstīs par rokgrupu, kas vienas nakts laikā iemanto popularitāti un dodas vētrainā tūrē pa Latviju – pārpratumi un piedzīvojumi ir garantēti. “Tējas laiks” jau rudenī nonāks pie skatītājiem nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Pēc neticami veiksmīga hita publicēšanas muzicējošu draugu pulciņš pārvēršas rokgrupā – viņus uzrunā ierakstu kompānija, piedāvājot nacionāla mēroga tūri. Galvenajiem varoņiem līdz matu galiem jāienirst pašmāju šovbiznesa pasaulē, kā arī jārada jaunas dziesmas, lai spētu noturēties uz svārstīgā popularitātes viļņa. Vai viņiem tas izdosies, kad radušies tik daudzi kārdinājumi un draudzības pārbaudījumi?

Seriālā vadošās lomas atveido iespaidīgs aktieru sastāvs. Grupas līdera lomā iejutīsies reperis Reiks (Arvis Reiks), kurš ir arī viens no stāsta idejas autoriem. Arī pārējais aktieru sastāvs ir visai iespaidīgs – ekrānā uzmirdzēs Mārtiņš Kalniņš, Niklāvs Kurpnieks, Elīna Bojarkina, Toms Kursītis, Ritvars Gailums, Elīna Pakalne un vēl viens izcils mākslinieks, kura vārdu autori pagaidām neatklāj. Taču arī tas vēl nav viss – seriālā epizodiski vīdēs arī citas slavenības jeb būs redzami vairāki cameo.

CITI ŠOBRĪD LASA

„Man bija jātaisa studiju darbs universitātē. Es domāju, par ko lai raksta, līdz nonācu pie idejas, ka vislabāk es spētu izstāstīt cilvēkiem savu personīgo iekšējo pieredzi par situāciju, kad tu paliec slavens. Gribēju parādīt, kā tas ir – redzēt visu mūzikas biznesu no iekšienes. Manos krājumos ir daudzi komiski atgadījumi, ko gribēju ielikt šajā seriālā, lai padalītos ar cilvēkiem ne tikai nopietnajā, bet arī smieklīgajā.

Interesanti ir tas, ka mana sākotnējā ideja nebija ar tik melnu humoru, kā šobrīd tas izvērties, taču tas ir daudz labāk, jo uz filmēšanas laukuma mums ir maksimāli jautri. Galvenais ir process, kuru mēs no sirds izbaudām un mums ir lielisks garīgais. Ruslans (Ruslan Fradkin) ir ļoti smieklīgs cilvēks, kurš sarakstījis izcilu scenāriju. Mums ar pārējiem aktieriem pat ir ainas, ko nevaram sagaidīt, jo jau zinām cik jautri un amizanti tas būs,“ par filmēšanas procesu pastāstīja Reiks

“Tējas laiks” producents ir Vadims Zaikovskis (Vadim Zaikovsky), kurš realizējis vairāk nekā 70 audiovizuālus projektus, sākot ar vietējām reklāmām, beidzot ar ārzemju pilnmetrāžas filmām un seriāliem. Jaunākie pašmāju projekti, kuros viņam bija izpildproducenta loma, ir populārie seriāli “Bezvēsts pazudušās”, “Nelūgtie viesi” un “Ierāmēts”.

Arī režisors un scenārija autors Ruslan Fradkin ir pielicis savu radošo roku daudziem audiovizuāliem projektiem, kas variē no mūzikas klipiem līdz pilnmetrāžas filmām. Viņš ir darbojies tādos projektos kā seriālos “Nelūgtie viesi”, “Bezvēsts pazudušās”, filmās “The Good Neighbor”, “Antero Varovainen ja Onnenkivi” un “Warhunt” kā režisora pirmais asistents. Drīzumā gaidāma pilnmetrāžas filma “Lostland”, kur Ruslans darbojies kā režisors.

Režisoram ir arī sava rokgrupa, ar kuru viņš ir devies tūrēs gan pa Latviju, gan pa Eiropas valstīm, līdz ar to seriāla notikumi ir balstīti arī uz viņa mūzikas karjeras pieredzi.

Seriāla operators Konstantīns Simonovs jau strādā kino industrijā vairāk kā 7 gadus. Pagājušajā gadā viņš debetēja kā seriālu operators ar populāro seriālu “FATI”. Tandēmā ar režisoru Konstantīns strādā jau 3 gadus. Pa šiem gadiem viņiem izdevies radīt savu īpašu stilistiku, kuru jau drīzumā uz ekrāniem seriālā “Tējas Laiks”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.