Grupas "100.Debija" koncerts Mūzikas namā "Daile"

FOTO. “Vakars, kura dēļ bija vērts dzīvot” jeb atgriešanās 90.gados grupas “100. Debija” jaudīgajā un emocijām bagātajā koncertā 9

Lai cik tas skanētu neticami, taču pagājušās nedēļas nogalē, iespējams, populārākā Latvijas 90-to gadu deju mūzikas grupa “100.Debija” sniedza savu visu laiku pirmo oficiālo biļešu koncertu Rīgā.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Trīs nedēļas līdz pasākumam izpārdotā koncerta “DIMANTI IR!”  vadmotīvs bija ceļojums laika mašīnā atpakaļ uz vairāk nekā ceturtdaļgadsimta seniem notikumiem, kas Mūzikas namā Daile tika realizēts, pateicoties gan to laiku “100.Debijas” populārākajām dziesmām, gan piecu dažādu laiku pamatsastāvu dejotāju līdzdalībai programmas izrādīšanā uz skatuves, gan pus tūkstotim “100.Debijas” patiesāko fanu un atbalstītāju klātbūtnei… Un kur nu vēl “100.Debijas” 90. gadu turneju oficiālā DJ Japāņa autentiskā to laiku diskotēka, iesildoties pirms koncerta un tam noslēdzoties…

Vien daži komentāri sociālajos tīklos un vēstulēs:

CITI ŠOBRĪD LASA

# “Jaudīgs koncerts un enerģiski dejotāji. Paldies par atgriešanos 90-tajos!”

# “Super sajūta pārņēma, dzirdot un redzot to visu klātienē!”

# “Gribēju pateikt LIELU PALDIES par koncertu   Ar sievu palikām 20 gadi jaunāki.”

# “Bija lieliski! Visvairāk aizķēra “Kā brīnums”. Lai tik pat izdevušies pārējie koncerti!”

# “Tā laika mašīna tika iedarbināta, vai pamanīji, cik zālē bija daudz laimīgu cilvēku? Tā reāli laimīgi atgriezušies jaunībā! Fantastiski!”

Agris Semēvics: „Protams, ka šobrīd viss joprojām ir uz sakāpināti pozitīvām emocijām, taču es gribu apgalvot, ka šīs koncerts Mūzikas namā DAILE bija “100.Debijas”  visu laiku labākais koncerts… Nekad neesmu saņēmis tik daudz un tikai tik labu atsauksmju ne pēc vienas no skatuvēm! Es patiesi priecājos, es esmu lepns par “100.Debijas” šī brīža komandu, kurā katrs tās dalībnieks atkal ir atradis sevi skatuvei. Manam lieldraugam DJ Japānim paldies par to, ka viņš pamanījās būt tāds, kā toreiz…, toreiz garajās “100.Debijas” 90-to gadu turnejās. Tik īsts!!! Nu, un publika… VISI savējie! Un es zinu, ka daži šie savējie, dziesmai „Kā brīnums” skanot, raudāja! Personīgi man tas bija vakars, kura dēļ ir vērts dzīvot, skaidri apzinoties, ka Dimanti IR!

Reklāma
Reklāma

Bet šobrīd tik tiešam stāsts ir joprojām par to, ka DIMANTI IR! Un IR laika mašīna, kura ceļotgribētājus laikā  jau pavisam drīz – 13. aprīlī gaidīs Liepājas kultūras namā “Wiktorija” un 20. aprīlī “Ulbrokas Pērlē”.

Karstākā ziņa – šodien tiek izziņots pavisam jauns reiss laika mašīnā uz 90-tajiem! Ieplānojiet!!! 27. septembris lieliskajā Mūzikas namā “Daile”, jo Dimanti IR! Un šo mēs visi nevis vienkārši atkārtosim, bet izbaudīsim vēlreiz vai arī no jauna!!!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.