Foto: ekrānuzņēmums no Instagram.

FOTO, VIDEO. Sabiedrībā zināmām sievietēm jauna aizraušanās – fotosesijas zārkā 0

Sociālo tīklu lietotāji neizpratnē – kas kļuvis par iemeslu tam, ka vairākas sabiedrībā zināmas dāmas par savu jaunāko video materiālu un fotosesiju vietu izvēlējušās neko citu kā zārku… Īsā video rullītī zārkā pozē gan Krievijas TV dīva Ksenija Sobčaka, bet fotosesiju zārkā izvēlējusies Latvijā zināmā juriste un sportista aktīviste Ieva Brante.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Ksenijas video rullītī redzams kā tumšādaini vīrieši uz saviem pleciem nes zārku. Kad viņi apstājas, atveras zārka vāks un no tā parādās Ksenija. “Negaidi,” – viņa izsaucas. Šis provokatīvais video, kā izrādās, ir viņas jaunā TV raidījuma “Uzmanību, ziņas” reklāma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat Ksenija savā “Instagram” dalījusies ar foto, kurā redzama pozējot zārkā – pie foto viņa pierakstījusi: “Es vienkārši mīlu šo kadru!”

View this post on Instagram

Я просто люблю этот кадр! #осторожнособчак #собчак #осторожноновости

A post shared by Misha Semichev (@mishasemichev) on

Savukārt juriste un sporta aktīviste Ieva Brante sociālajā vietnē “Instagram” publicējusi veselu sēriju ar fotosesiju, kurā viņa redzama arī guļot zārkā. Pie fotogrāfijām Ieva raksta: “Dažreiz mīlestība var nest mums sāpes. Reiz, mana paziņa pie kādas bildes jautāja: “Ieva, vai tu mēdz raudāt?”. Toreiz, škiet, neatbildēju. Reiz draugs smaidot aicināja ciemos: “Noplūksim tev majpuķītes!” Un es arī neko neatbildēju. Un reiz, sporta zālē mani apskāva kolēģis: “Eu, mazā..” un es apraudājos. Mums katram ir savas cīņas, zaudējumi un uzvaras. Mums katram ir savi dzīves izaicinājumi un sarunas ar sevi. Un mums katram negribas, lai sāp. Taču ik pa laikam sāp. Un tas nav slikti. No sāpēm nav jābaidās. Sāpes nozīmē, ka esi dzīvs un tev ir sirds. Tava sirds aug. Nenocietini to. Trīs gadus neesmu raudājusi. Trīs gadus esmu (iz)dzīvojusi. Dzīvs mironis pa pasauli staigādam’. Mums katram ir savas neizdzīvotas sāpes, pienākumi un ikdiena. Es atveru savu sirdi pretī neizsāpētajam un neizraudētājam. Es nometu bruņas pie kājām un uzvelku mežģīņu kleitu. Es ļauju sev būt maigai un trauslai. Es drīkstu kļūdīties un man drīkst sāpēt. Jo? Esmu dzīva.”

Reklāma
Reklāma

Jāteic, ka vairums cilvēku, kas rakstīja komentārus pie Ievas bildēm zārkā atzina, ka konkrētās fotogrāfijas atgādinot kadrus no latviešu kinofilmas “Tās dullās Paulīnes dēļ”.

View this post on Instagram

Dažreiz mīlestība var nest mums sāpes. Reiz, mana paziņa pie kādas bildes jautāja: “Ieva, vai tu mēdz raudāt?”. Toreiz, škiet, neatbildēju. Reiz draugs smaidot aicināja ciemos: “Noplūksim tev majpuķītes!” Un es arī neko neatbildēju. Un reiz, sporta zālē mani apskāva kolēģis: “Eu, mazā..” un es apraudājos. Mums katram ir savas cīņas, zaudējumi un uzvaras. Mums katram ir savi dzīves izaicinājumi un sarunas ar sevi. Un mums katram negribas, lai sāp. Taču ik pa laikam sāp. Un tas nav slikti. No sāpēm nav jābaidās. Sāpes nozīmē, ka esi dzīvs un tev ir sirds. Tava sirds aug. Nenocietini to. Trīs gadus neesmu raudājusi. Trīs gadus esmu (iz)dzīvojusi. Dzīvs mironis pa pasauli staigādam’. Mums katram ir savas neizdzīvotas sāpes, pienākumi un ikdiena. Es atveru savu sirdi pretī neizsāpētajam un neizraudētājam. Es nometu bruņas pie kājām un uzvelku mežģīņu kleitu. Es ļauju sev būt maigai un trauslai. Es drīkstu kļūdīties un man drīkst sāpēt. Jo? Esmu dzīva. ? My #photo #video @matiss_markovskis ⭐ My #dress @ieva.adamsone ? My #believer @n.politiko ? My #myfriend ritus.lv ? #liveyourbestlife #ibrante #thinkaboutit #stepbystep #iamwhoiam #thankful #withlove ? Video: https://m.youtube.com/watch?v=OZYJ2s7s_gk&feature=share

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

LA.LV Aptauja

Kā tu domā, vai fotografēšanās, guļot zārkā, ir laba doma?

  • Nē, tā ir ļoti slikta doma
  • Kāpēc gan ne?
  • Man nav viedokļa par šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.