FOTO: No Baibas Sipenieces-Gavers privātā arhīva

FOTO, VIDEO. Tautā iemīļotajai un enerģiskajai Baibai Sipeniecei-Gavare šodien svētki 74

Šodien savu 54. dzimšanas dienu svin TV personība, radio balss un humoriste Baiba Sipeniece-Gavare, tāpēc portāls LA.LV piedāvā ieskatīties interesantākajos, spilgtākajos Baibas dzīves notikumos un atklāsmēs no aizvadītā gada.

Reklāma
Reklāma

Mājas mīluļu nedarbi

RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Baiba Sipeniece-Gavare savā “Instagram” kontā regulāri dalās ar dažādiem nedarbiem, ko sastrādājuši viņas mājas mīluļi – Uni un Oki. Tāpēc varam būt pavisam droši – ne šajā, ne aizvadītajā gadā emocionālu un nervus kutinošu brīžu viņai nav trūcis.

“Man praktiski visu mūžu līdzās ir bijuši suņi, pecīzāk takši. Tiem piemīt īpašs humors un vēlme padarīt mūsu ģimenes dzīvi krāsaināku,nu kam ir suņi ,tie tāpat sapratīs,kam kaķi tie stāv ierakumiem pretējā pusē,bet ar tik pat stipriem argumentiem,” Baiba Sipeniece-Gavare pagājušajā gadā dalījās ar sajūtām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tagad,kad bērni ir izlidojuši no ligzdas,mūsu garspalvainie takši #sunītsunīts un #sunītsokīts ir sapratuši savu misiju – aizpildīt šo tukšumu.Un to viņi dara ar lielu centību – gultas tiek mainītas ļoti regulāri,jo vecie fasoni ātri apnīk,graužammantas tiek pirktas biežāk kā savulaik meitām uzlīmes uzlīmju albumā-pārtika,gultas,siksnas,atstarotāji,ceļojumu somas… Tas saraksts ir visai pagarš,” viņa norādīja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.