“X Faktora” vadītājs un dziedātājs Markus Riva ticis pie sava jaunā “iPhone” telefona.
“X Faktora” vadītājs un dziedātājs Markus Riva ticis pie sava jaunā “iPhone” telefona.
Publicitātes foto

FOTO: “X Faktora” vadītājs un dziedātājs Markus Riva pirmais ticis pie jaunā iPhone telefona 0

Pusnaktī no ceturtdienas uz piektdienu, Latvijā sākās jaunā iPhone 11 oficiālā prezentācija. Pirmos iPhone 11 izsaiņoja dziedātājs un šova “X Faktors” vadītājs Markuss Riva un veikala iDeal apmeklētāji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

Apple fani, kas ieradās šeit šovakar, kā arī milzīgais priekšpasūtījumu skaits liecina, ka interese par Apple ierīcēm katru gadu pieaug. Priekšpasūtījumu statistika rāda, ka pircēji biežāk izvēlas iPhone 11 Pro Max un tikko prezentēto pusnakts zaļo krāsu. Gandrīz tikpat populāra ir astropelēkā krāsa, ” stāsta iDeal mārketinga vadītāja Anna Klimoviča. Pēc viņas teiktā, vērojama jauna tendence – lietotāji vairāk izvēlas lielākas ietilpības tālruņus. Priekšpasūtījumu statistika liecina, ka vairākums pircēju priekšroku deva viedtālruņiem ar 256 GB lielu krātuvi.

Dziedātājs un muzikālā šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva atbilstoši vispārējai tendencei izvēlējās iPhone 11 Pro Max ar 256 GB lielu atmiņas ietilpību. Savu jauno ierīci viņš izraudzījās astropelēkajā krāsā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apple ierīču jauno modeļu izlaišana vienmēr ir zīmīgs notikums visā pasaulē. Apple viennozīmīgi ir viens no populārākajiem tehnikas zīmoliem pasaulē, kas kopā ar unikālu un lakonisku dizainu piedāvā arī nevainojamu kvalitāti. Jau vairākus gadus lietoju Apple zīmola produkciju, telefonu, datoru, u.c., kas ne tikai ātri un ērti savstarpēji mijiedarbojas, bet arī ļauj man droši iet kopsolī ar aktuālākajiem tehnoloģiskiem jaunumiem. Ikdienā viedtālrunis burtiski kļūst par manu labo roku, tāpēc tam ir jātur man līdzi. Tādēļ jaunā iPhone 11 Pro uzlabotais akumulatora kalpošanas laiks bija būtisks arguments par labu šī modeļa izvēlei. Turklāt manā profesijā ir svarīga laba kamera un tās piedāvātas priekšrocības, lai maniem sociālo tīklu sekotājiem un faniem piedāvātu kvalitatīvu materiālu, kuru ne vienmēr ir iespējams nofotografēt ar profesionālo kameru. Kā mēs redzam, mūsdienu mobilo iekārtu kameras šobrīd ar kvalitāti daudz neatpaliek no profesionālo kameru snieguma, un iPhone 11 Pro nav izņēmums. Man patīk, ka šis viedtālrunis ir viegli lietojams, pārdomāts, un kas nav mazāks svarīgs – izskatīgs. Šī ierīce savam lietotājam var kļūt ne tikai par uzticamu un gudru ikdienas palīgu, bet arī par stilīgu aksesuāru, kas uzsvērs Jūsu individualitāti un statusu,” viedokli pauda dziedātājs Markus Riva.

Dziedātājs un TV šova "X Faktors" vadītājs Makus Riva ticis pie sava jaunā "iPhone"
Latvija iepazīstas ar jauno "Iphone 11"
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.