Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāms veiksmīgs laiks! Horoskopi no 24. februāra – 1.martam0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Auns

Prāts vairāk nesas uz dzīves baudīšanu un slinkošanu nekā strādāšanu. Var jau arī tā, tomēr vismaz kārtējos un neatliekamos darbus padarīt vajadzētu. Un pārlieka dzīves baudīšana var arī tukšot maku un bojāt veselību…

Vērsis

Arī viņam ne pārāk gribas strādāt, tomēr domājams, viņš pirms dzīves svinēšanas tiks galā vismaz ar obligāti paveicamo. Labāk gan būtu, ja viņš tomēr pastrādātu vēl mazdrusciņ – tieši šonedēļ dzīve var piedāvāt vienu otru iespēju, kas vēlāk vairs neatkārtosies.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju, un viņš arī tūlīt ķeras pie to realizēšanas. Labāk gan būtu, ja viņš izvēlētos tikai vissvarīgākās, citādi daudzajos darbos un pienākumos iespējams arī apjukt. Veiksies viss, kas saistīts ar smalkām tehnoloģijām.

Vēzis

Iespējams, ka apkārtējā sabiedrībā uzskati par dažām lietām mainīsies Ja vien izdotos notvert īsto momentu, varētu gadīties, ka tieši šo brīdi varēs izmantot, lai gūtu kādu labumu ne tikai pašam, bet arī kādam citam. Galvenais – turēt acis vaļā.

Lauva

Viņai daudz jaunu ideju, taču šķiet, ka tās vai nu nav no šīs pasaules, vai arī nav gluži piederīgas šim laikam. Šo to no nodomātā tomēr realizēt varēs un pat ar citu palīdzību, tomēr viņai jāuzmanās, lai netiktu noturēta par traku…

Jaunava

Ļoti saspringts laiks – pārāk daudz darīšanu un gandrīz visas tās nav atliekamas. No dažādu jaunu līgumu slēgšanas un dokumentu parakstīšanas labāk atturēties. Ja tas galīgi nav iespējams, nepieciešams tos rūpīgi pārlasīt.

Svari

Laikā, kad gribas baudīt dzīvi, nevis pūlēties vaiga sviedros, darba ir vairāk nekā parasti. Neatliekamajiem darbiem tomēr vajadzētu būt padarītiem, un gan jau arī brīvā laika būs pietiekami, lai atpūstos kārtīgi.

Skorpions

Veiksmīgs laiks. Viņš sev noteicis lielus mērķus un ir pilns enerģijas, lai tos īstenotu. Zvaigznes sekmē arī spēju koncentrēties uz galveno, tāpēc spēki netiks izšķiesti velti un viņš varēs būt lepns, atskatoties uz padarīto.

Strēlnieks

Šonedēļ uzsvars tiek likts uz personīgo dzīvi – darba lietās un karjerā tiek padarīts tikai pats nepieciešamākais. Taču arī šajā jomā viņš tā īsti nezina, ko grib, un tādēļ lielākoties dzīvo tikai šim mirklim. Iespējams, var arī tā – nedēļas beigās viņš vismaz būs labi atpūties.

Mežāzis

Viņam lieli plāni un nodomi, un to realizēšanā viņš var paļauties,, gan uz saviem spēkiem, gan Dieva palīdzību. Jāizvairās no pārlieka optimisma un nerēķināšanās ar apstākļiem. Nevajadzētu šķiest spēkus pasākumos, kas uz viņu neattiecas.

Ūdensvīrs

Viņu pievelk viss jaunais un oriģinālais, un arī apstākļi ir labvēlīgi, lai to izmantotu. Nedēļa piemērota pārmaiņām un reformām, lai sāktu ko lielu un nozīmīgu, un šīs iespējas vajadzētu izmantot. Arī sabiedrības atbalsts vairāk vai mazāk būs nodrošināts.

Zivis

Laiks ķerties pie savu sapņu iedzīvināšanas. Viņas noskaņotas optimistiski, arī enerģijas pietiek un atliek tikai to virzīt pareizajā virzienā. Vajadzētu vairāk vadīties pēc prāta, nevis emociju diktētiem apsvērumiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Bīstamās dienas jūnijā: kad gaidāms čika laiks?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turpmākie notikumi parādīs, cik pareizs bija tavs lēmums! Horoskopi 3. jūnijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī ir tā diena, kad var mainīt savu dzīvi! Horoskopi 2.jūnijam
5 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Deg atkritumi un traktori! Liesmas aprij kādu plastmasas pārstrādes uzņēmumu Salaspilī
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Vīrusa izplatība neaprobežojas tikai Pierīgā. Covid-19 “ielauzies” jaunā novadā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: “Te nu mēs esam – vairāku mēnešu garumā saspiestā atspere atsprāga!”
52 minūtes
LE
LETA
Dabā
Jauni karstuma rekordi, bet vietām gaidāms arī lietus! Laika prognoze svētdienai
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kā rīdzinieki bauda sestdienu “Pastaigu tirgū” Vērmanes dārzā
57 minūtes