Pievienotajā attēlā redzams cietušais neilgi pirms nozieguma.
Pievienotajā attēlā redzams cietušais neilgi pirms nozieguma.
FOTO: Valsts policija

Imantā vīrietim nodarīti nāvējoši miesas bojājumi. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus! 31

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu vīrietim, kā rezultātā iestājās viņa nāve.

Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 77
Horoskopi no 18. līdz 24. maijam. Šī nedēļa var mudināt pārdomāt savus uzskatus, attiecības un to, kas tev patiesībā ir svarīgs
Krievijas armijas nežēlība šokē pat pieredzējušos karavīrus: pārtverta biedējoša pavēle
Lasīt citas ziņas

Policijas iegūtā informācija liecina, ka miesas bojājumi nodarīti Imantas mikrorajonā, iespējams, laika posmā no šā gada 6. septembra plkst. 14.00 līdz 7. septembrim plkst. 7.00.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu noderēt kriminālprocesa izmeklēšanā, tostarp nozieguma izdarīšanas vieta, laiks un iesaistītās personas! Aculiecinieki ir aicināti sazināties ar Valsts policiju pa tālruņa numuru 67070837 vai 110, vai arī rakstīt e-pastu: [email protected]!

Anonimitāte ir garantēta.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.