Gorbunova: Viņi nemainās vispār. Kad biju vēl bērns, viņi apsaukāja mūs par fašistiem 118

Naratīvi nemainās – tie dzīvo un tiek izmantoti vēl šodien, lai gan Vladimiram Putinam vajadzētu domāt par savu valsti, bet viņi joprojām piemin Latvijas leģionārus. Šādu viedokli izteica raidījuma vadītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Jā, man šķiet, ka tiešām tie nemainās – kad es vēl biju bērns, tad krievu bērni mūs pagalmā apsaukāja par fašistiem, lai gan tas bija jau daudz gadu pēc kara. Tā tas ir bijis vienmēr un visu laiku. Protams, jāsaprot, ka mēs, mūsu teritorija, Krievijai ir tas sāpīgais zaudējums un viņi joprojām uzskata, ka labāk būtu, ka mēs būtu pie viņiem. Šādu viedokli TV24 raidījumam “Preses klubs” izteica Inga Gorbunova, žurnāliste, “I’mperfect” izdevēja, portāla RETV.LV galvenā redaktore.

“Šī propaganda darbojas. Kaut vai tie TV kanāli, ko vairs nevar skatīties, daudzi skatās tāpat satelīta šķīvjos. Protams, šī teritorija šķiet interesanta, ja par to vairāk runās, tas vairāk uzsildīs to cilvēku sajūtas par mums. Laimīgā kārtā mums ir NATO,” saka žunāliste.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mani kaitina, ka cilvēki, kas saka, ka šis nav mūsu karš, lai gan es uzskatu – šis ir mūsu karš. Vienkārši Ukraina karo mūsu vietā. Krievu propaganda, kas parādās arī mūsu telpā, nerunājot vispār par sociālajiem medijiem, – tā eksistē. Tie ir ne tikai krievi, bet arī latvieši! Tviterī ir viens anonīms konts, kur cilvēks izķer visus šos latviešus, kas TikTokā vai Telegramā kaut ko tādu vēsta, tad viņus publicē un tiek ziņots arī Valsts Drošības dienestam.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.